ISBN

9788380739963: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/krol-macius-pierwszy-korczak-janusz-129270u

Cena:


Wśród lodów

Autor: Wacław Sieroszewski

Książka opowiada o amerykańskiej grupie marynarzy pod dumną nazwą: „Towarzystwo Mórz Północnych“. która postanowiła wysłać okręt do jednego z biegunów. Wybrano biegun północny. a z okrętów „Nadzieję“. najlepszy parowiec Towarzystwa.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Tajemnica zapomnianych podziemi

Autor: Magdalena Lewańska

Dzieci dobrze wiedzą. co według dorosłych jest niebezpieczne. niezdrowe czy w inny sposób niedozwolone: na ogół to. co pachnie przygodą. Dla dwunastoletniego Szymona i jego kuzynostwa. Jana i Mileny. odnalezienie tajemnego wejścia do ukrytych w lesie podziemi. będzie początkiem niesamowitych wydarzeń. które mogą jednak okazać się niebezpieczne…

Co czeka pod ziemią na małych odkrywców? Kogo spotkają i co zobaczą w zapomnianych korytarzach? I czy uda im się wydostać na zewnątrz?

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 19


ISBN

9788381373289: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/podstawa-wymiaru-skladek-zus-praktyczne-problemy-praca-zbiorowa-130046u

Cena:


Etyka pracy a mobbing w ujęciu filozofii moralnej i psychologii

Autor: Magdalena Najda

Zasadniczym celem niniejszej pracy jest etyczna analiza zjawiska mobbingu z wykorzystaniem ustaleń psychologicznych. Mobbing można ujmować na wiele sposobów: jako patologię relacji między jednostkami. jako patologię zarządzania. jako znak czasów. w których osobisty sukces i wyścig po wygodne życie stały się najważniejszymi celami. kosztem takich wartości jak troska i odpowiedzialność za drugiego człowieka. W mojej pracy staram się umieścić mobbing w perspektywie etycznej. która pozwala zrozumieć to zjawisko przede wszystkim jako źródło zła moralnego. Celem moim jest wieloaspektowe pokazanie moralnego zła mobbingu. w ramach perspektywy integrującej wyniki badań psychologicznych z rezultatami dociekań etycznych. /ze Wstępu/

W: https://woblink.com/ebook/czarna-wrona-j-l-weil-133422u

Cena:diagnostyka mikrobiologiczna pdf, lacinsko polski, darmowe audiobooki do ściągnięcia po polsku, janusz bieszk opinie, streszczenie lektury stowarzyszenie umarłych poetów, kazimierz zalewski, dziady lawa, patologie społeczne irena pospiszyl, feynman wykłady z fizyki, fiszki rosyjski pdf, wielki gej, rzeczpospolita między lądem a morzem chomikuj, niespodziewany ślub, sekret listu, zamieć śnieżna i woń migdałów, zabić pattona, pieśni o wojnie i miłości…