KtoCzyta.pl

Format: EPUB.MOBI

14.9

1:

Cena:


Kolacja nad oceanem

Autor: Trish Morey

Leo Zamos jest bardzo zdolnym biznesmenem. Wiecznie w podróży. obraca milionami i znajduje wyjście z każdej trudnej sytuacji. A taka właśnie czeka go tego wieczoru. Na kolacji z kontrahentem musi pojawić się z żoną lub przynajmniej z narzeczoną. Najprostsze wydaje mu się przekonanie swej asystentki. by zagrała tę rolę. Do tej pory porozumiewał się z nią wyłącznie wirtualnie i nie wie. jak ona wygląda. Gdy się spotkają. czeka go wielka niespodzianka…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788379503643: Wydawnictwo

Format

12.3: https://woblink.com/ebook/starozytna-polska-wojewodztwo-sandomierskie-michal-balinski-31613u

Cena:mały traczyk, boa kgp, mortyr 2: for ever, księga hioba audiobook, czy alicja morawska umrze, don kichot audiobook, strategia błękitnego oceanu pdf download, harvey karp najszczęśliwsze niemowlę w okolicy pdf, moderator psychologia, bellz, sprawdzian ósmoklasisty angielski, ksiązki mobi, książka o ii wojnie światowej, elżbieta żurek, mniej marta sapała, fiszki angielski dla dzieci pdf, maciej kulig, erotyk książki, henry hazlitt ekonomia w jednej lekcji pdf…