ISBN

9788381373708: Wydawnictwo

Format

47.2: https://woblink.com/ebook/specustawa-mieszkaniowa-z-wyjasnieniem-rzadowym-praca-zbiorowa-137829u

Cena:


ISBN

9788381373593: Wydawnictwo

Format

103.2: https://woblink.com/ebook/karta-nauczyciela-komentarz-agata-piszko-137837u

Cena:


Świąteczny list

Autor: Elyse Douglas

Magiczna świąteczna opowieść o miłości. której nie może pokonać czas

Pewnego dnia 30-letnia Eve Sharland natrafia w sklepie z antykami na mosiężną latarnię. w której znajduje list z 24 grudnia 1885 r. Zaskoczona odkrywa. że zaadresowano go do osoby o imieniu Evelyn Sharland. mieszkającej w Nowym Jorku.

Kiedy wieczorem Eve odczytuje treść listu. poznaje poruszającą historię tragicznego romansu sprzed stu lat. Postanawia spełnić prośbę zapisaną w liście i zapala latarnię. Nagle. ku swojemu zdumieniu. przenosi się do oprószonego śniegiem Nowego Jorku z 1885 roku.

Splot niezwykłych wydarzeń sprawia. że Eve zostaje uwikłana w historię. w którą zamieszana jest jedna z najpotężniejszych nowojorskich rodzin tamtych czasów. Poznaje też przystojnego detektywa. który będzie podą

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/137865/epub

1:

:

Cena:zle miejsce haner pdf, wszyscy klamia, nie milosc, fizyka pdf, módl, cela sobolewska, nocna droga, bioshock solucja, perfekt niemiecki ćwiczenia pdf, czas mroku peb, tragedia sofoklesa krzyżówka, przekazy duszy, olizar, harlequin książka, anna lipka, michał wieczorkowski, zadania ortograficzne do wydrukowania, silniki grawitacyjne, slack pobierz, michal krajski, niemiecki gramatyka pdf, ksiazki o seksie…