ISBN

9788365601964: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/dziesiec-anielskich-przeslan-doreen-virtue-126050u

Cena:


Ucieczka

Autor: Joanna Opiat-Bojarska

Ucieknij lub zgiń.

Escape room to sposób na zabawę ze znajomymi. Czworo młodych ludzi daje się zamknąć w pokoju pełnym zagadek. Mają dziewięćdziesiąt minut na rozwiązanie ich wszystkich oraz znalezienie wyjścia. Dobra zabawa dość szybko schodzi na dalszy plan. Zaczyna się nerwówka i walka z własnymi lękami.

Policyjny duet: Burzyński i Majewski w bagażniku wbitego w drzewo samochodu dokonuje makabrycznego odkrycia. Kierowca zbiegł. a ustalenie jego tożsamości nie jest takie łatwe. jak by się mogło wydawać. Kiedy przyjmują zawiadomienie o zaginięciu dziewczyny. dają się wciągnąć w niebezpieczną rozgrywkę. w której stawką jest życie.

Tymczasem pod Poznaniem na terenie nielegalnej hodowli zwierząt egzotycznych odnalezione zostają ludzkie kości. Ich identyfikacją zajmie się zabiegana antropolog sądowa Anita Broll.

Joanna Opiat-Bojarska dociekliwa. pomysłowa i bezkompromisowa. Ukończyła ekonomię w Poznaniu. lecz niech nikogo nie zwiedzie jej wykształcenie. Kryminał w wykonaniu ekonomistów święci tryumfy na całym świecie. czego przykładem są powieści Jo Nesbø czy Camilli Läckberg. Wie. jak przekuć porażkę w sukces. Nie boi się niczego – ani tematów tabu. ani najbardziej wymyślnej zbrodni. Opracowała wzór na najlepszy kryminał: realizm. emocje i zwroty akcji. Wzór na Opiat-Bojarską. Uciekinier jest jej trzynastą powieścią.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 32.99


ISBN

9788324167739: Wydawnictwo

Format

34.8: https://woblink.com/ebook/smak-ciebie-kristen-proby-julia-wolin-gabriela-iwasyk-126911u

Cena:


ISBN

9788365624819: Wydawnictwo

Format

21: https://woblink.com/ebook/proroctwo-dzisiaj-mateusz-kicka-126768u

Cena:


Obrazy namalowane rymami

Autor: Katarzyna Krysiak

Większość z wierszy opowiada o patriotyzmie. poświęceniu i żołnierzach wyklętych. Poetka pisząc je. starała się utożsamić z bohaterami. Zastanawiała się nad ich życiem. głównie nad chwilą w której dowiedzieli się. że ich walka się skończyła. O chwili. gdy usłyszeli wyrok śmierci i momencie jego wykonania. O tym co wtedy czuli. o czym myśleli. Wiersze powstają po to. by heroiczna walka żołnierzy nie poszła w zapomnienie. Utwory tworzone zostały w różnych okolicznościach. Raz ktoś poprosił o napisanie wiersza na rocznicę śmierci. Następny. kiedy autorka zobaczyła plakat z wilkiem a obok niego bilbord z Witoldem Pileckim. Kolejnym opisanym wyklętym o którym napisała był Łupaszko. Będąc na jego pogrzebie i przechadzając się między grupami rekonstrukcyjnymi zrozumiała.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 29.9mroz kasacja, układ gazowo parowy, zarys prawa cywilnego, sentymentalna bzdura pdf, jerzy lech, głód i pragnienie, wilibald winkler, parafraza zdań angielski, kompetencje kierownicze, diabeł i tabliczka czekolady reszka, srebrne u parnickiego, miłość hiszpanska, stanisław koźmian, kroki mordercy, ojczyzna hannibala, wydawnictwo naukowe pwn, poezja lingwistyczna białoszewskiego, szewczyk dratewka pdf za darmo, raz w roku w skiroławkach fragmenty…