Podwójna tożsamość bogów

Autor: Michał Cetnarowski

Jaka jest podwójna tożsamość bogów współczesnej popkultury?

Jeśli czytasz książki. oglądasz seriale. znasz Blade Runnera i grasz w Wiedźmina. ta książka jest dla ciebie. Jeśli nie. a chcesz po prostu się dowiedzieć. w jakim rytmie bije dziś serce kultury popularnej. także musisz zajrzeć do środka.

Podwójna tożsamość bogów to zbiór esejów. rozmów i recenzji poświęconych literaturze popularnej. kinu i komiksowi. Znalazły się tu m.in. teksty o fenomenie prozy Andrzeja Sapkowskiego. Roberta M. Wegnera i Jacka Dukaja. komiksach Alana Moore’a i Neila Gaimana. filmach fantastycznych wczoraj i dziś. książkach i autorach wartych zapamiętania. Michał Cetnarowski od lat nie tylko pisze prozę. tłumaczy komiksy i redaguje beletrystykę. ale też z fascynacją przyglą

17.9: https://woblink.com/ebook/zapowiedziane-szczescie–31668u

Cena:


1

:

:

Cena:


1

:

:

Cena:


ISBN

9788378598442: Wydawnictwo

Format

12: https://woblink.com/ebook/klatka-marzena-orczyk-wiczkowska-31899u

Cena:uszczęśliwić kobietę, robert cialdini wywieranie wpływu na ludzi, susskind, kaletnictwo książka, ostatni despotyzm, literatura kobieca polskie autorki, demony dobrego dextera, kraków niezłomnych 1946, książki o manipulacji, niemiecki klasa 4 ćwiczenia pdf, iwona laskowska, trening autogenny schultz, awantura o basię książka…