Marketing w 3 Tygodnie

Autor: Michał Rusek

Ten poradnik marketingowy jest wyjątkowy. ponieważ autor zabierze cię w podróż pełną zabawnych porównań. nietypowych wniosków. a momentami mocnego sarkazmu. Z każdym kolejnym rozdziałem przedstawia świat i zachowania konsumenckie w świetle swoich własnych doświadczeń. od czasu do czasu uwypuklając pewne tendencje w zabawny i irracjonalny sposób.

 Lekkie pióro sprawia. że książkę ekspercką o dużym nasyceniu informacji me-rytorycznych czyta się równie chętnie jak powieść fabularną. Czytając publikację kilkukrotnie. za każdym kolejnym razem odkryjesz jak wiele informacji zawartych jest miedzy wersami. które uzupełniają to. co zostało napisane wprost. Dowiesz się m.in. dlaczego marketing jest jak dobra pierwsza randka. a także czy rozsądnie j

29.9: https://woblink.com/ebook/dalila-jason-donald-31582u

Cena:


Raskoł i sekty w prawosławnej Rosji

Autor: Karol Dębiński

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu

REPRINT. Ponieważ sekciarstwo stanowi jeden z przejawów życia religijnego w Rosji. dlatego sądzimy. że nie będzie od rzeczy podać choćby krótkie wiadomości o tak mało znanych u nas rosyjskich sektach i ruchach religijnych. W książce opisano: 1. Sekty rosyjskie do czasu Raskołu. są to: Adrian. Lasjiusz. Dymitr. Marcin. Strygolnicy. Żydowini. Subbotnicy i Bracia dnia niedzielnego. Kosoj. 2. Raskoł: Określenie Raskołu. jego charakter. przyczyny dalsze i bliższe jego powstania. Jego powstanie i rozwój aż do dnia ostatecznego wydzielenia się z Cerkwi w 1667 r.. Usiłowania Raskolników utrzymania jedności z Cerwkią. Rozruchy. Steń

51: https://woblink.com/ebook/smierc-w-obrzedach-i-zwyczajach-ludu-polskiego-henryk-biegeleisen-32144u

Cena:


ISBN

9788379003976: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/mannerheim-lozanna-swoja-droga-adam-kadmon-32352u

Cena:


Tajna wojna 1939-1945. Szpiedzy. szyfry i partyzanci

Autor: Max Hastings

Szpiegowska historia II wojny światowej

Wiarygodna. ekscytująca i znakomicie napisana – „Daily Telegraph”

Przed drugą wojną światową szpiedzy i kryptolodzy nie odgrywali tak ważnej roli w żadnym konflikcie zbrojnym. Sir Max Hastings. jeden z najwybitniejszych żyjących historyków wojny. jako pierwszy opisał działania wywiadu brytyjskiego. amerykańskiego. niemieckiego. sowieckiego i japońskiego w jednej pasjonującej opowieści szpiegowskiej. Olbrzymi zasób wiedzy i wprawne pióro brytyjskiego mistrza pozwolą nareszcie poznać rzeczywiste oblicze wojny szpiegów. która zadecydowała o losach świata.

Dlaczego Niemcy ponieśli tak spektakularne porażki wywiadowcze. a Sowieci. mimo słabej kryptologii. odnosili takie sukcesy? Skąd brała się siła wywiadu Jej Królewskiej Mości. a skąd – słabość szpiegów cesarskiej Japonii? Czy Amerykanie w pełni wykorzystali swój potencjał?

Agenci brytyjskiego programu Double Cross. sowiecka „czerwona orkiestra”. kryptolodzy z Bletchley Park. Niemcy Canaris i Gehlen. oficerowie Armii Krajowej informujący o rakietach V. turecki szpieg Cicero. kryptolodzy Nimitza i japońscy agenci na Pacyfiku oraz niezliczona ilość innych postaci i wydarzeń. Tajna wojna 1939-1945 to setki relacji świadków. galeria najbarwniejszych postaci drugiej wojny i opowieść gromadząca historię wszystkich najciekawszych operacji szpiegowskich z tego okresu.

Często mówi się. że thrillery Iana Fleminga nie mają nic wspólnego z prawdziwym światem wywiadu. Kiedy jednak czytam współczesne sowieckie raporty i zapisy rozmów. a także wspomnienia oficerów wywiadu ZSRS z czasów wojny. uderza mnie. jak niesamowicie odzwierciedlają szalone. złowrogie. wymyślone dialogi tego rodzaju ludzi z Pozdrowień z Rosji Fleminga. A niektóre spiski uknute i zrealizowane przez NKWD i GRU okazywały się nie mniej fantastyczne niż te z jego powieści — Max Hastings (fragment wstępu)

Wciągająca niczym thriller szpiegowski. Hastings rozumie lepiej niż historycy przed nim. że opowieść o ludzkiej naturze jest nie mniej ważna niż opisy łamania szyfrów czy szpiegowskiej wirtuozerii. Niczym wytrawny powieściopisarz. potrafi zaakcentować wymowny szczegół„Sunday Times”

Autor czuje się w tej dziedzinie jak ryba w wodzie. więc z dużą swobodą bombarduje czytelnika opiniami prowokującymi do przemyśleń i dyskusji. Hastings jest w życiowej formie — „The Times”

Fascynujące spojrzenie na mroczny świat szpiegostwa i brudne gry wojenne — „Washington Times”

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 50.9


ISBN

9788379503643: Wydawnictwo

Format

12.3: https://woblink.com/ebook/starozytna-polska-wojewodztwo-sandomierskie-michal-balinski-31613u

Cena:roztopy pasierski, mariola bidzan, psychologia społeczna wojciszke pdf, harlan coben mistyfikacja, aleksander fredro komedie wybór, e biblioteka, piekło hulka pdf, agresja nowe tabu, gry farming simulator 2015, marta postuła, adam mickiewicz dziady cz 2, łobocki metody badań pedagogicznych pdf, felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi ebook, strefa wpływów, brudna piłka. z archiwum football leaks, koronka wyzwolenia świadectwa…