Rozmowa ze zwierzętami

Autor: Karsten Brensing

KARSTEN BRENSING. biolog morski i doktor etologii. w Misterium życia zwierząt pokazał zadziwiające bogactwo przeżyć i emocji zwierząt – niewiarygodne praktyki seksualne. imprezowanie. myślenie abstrakcyjne. uczucia i marzenia.
W tej książce przedstawia komunikację zwierząt i ludzi. i interpretuje ją na nowo z perspektywy najnowszych badań naukowych – od próby nauczenia delfinów angielskiego. przez konwersację z szympansami. po logiczne dialogi z papugami używającymi 200 słów.
Komunikacja pomiędzy zwierzętami jest powszechnym zjawiskiem i to często w zaskakująco rozwiniętej formie – poczynając od pewnych gatunków bakterii. które porozumiewają się między sobą. przez wspólne „rozmowy” niektórych insektów. a kończąc na delfinach stosujących skompl

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 3.9


Ich gwiazdy

Autor: Tessa Dare

Kiedy Alexandra Mountbatten traci pracę. podejmuje się iście niewykonalnego zadania: wychowania dwóch osieroconych rozpuszczonych dziewczynek na damy. Lecz dzieci wcale nie potrzebują dyscypliny.
Potrzebują miłości. Ale ta prosta prawda nie dociera do ich opiekuna. Chase’a Reynauda – dziedzica książęcego tytułu i wcielonego diabła w łóżku. Alexandra musi przemówić mu do serca… i nie stracić swego.
Jak każdy szanujący się libertyn Chase ma tylko jedną zasadę: żadnych związków. Kiedy uparta guwernantka zaczyna reformować jego życie. on też postanawia ją czegoś nauczyć – to. co sam umie najlepiej: rozkoszy. Żadne z nich nie zamierza się poddać.
Ale jak to zwykle bywa. wszystko idzie nie tak! 

Wydawnictwo: Amber

Cena: 34.8


ISBN

9788381374453: Wydawnictwo

Format

31.2: https://woblink.com/ebook/firma-w-spadku-zarzad-sukcesyjny–141167u

Cena:george soros książki, ostre stany zagrożenia życia w chorobach wewnętrznych, zaśniesz, vademecum gimnazjalisty angielski pdf, małe modelki, dmso książka pdf, czy wybuchnie 3 wojna światowa, sims 4 poradnik, dzień w którym powrócił penelope ward pdf, geneza przestępczości zorganizowanej, krucjata memy, język serbski dla początkujących pdf, jego milosc, krzysztof jagiełło, mentalnie słownik, afryka kazika test, to nie jest hiphop, historia japonii pdf, śródziemie cień mordoru poradnik…