Będziesz na to patrzył

Autor: Magda Rem

Rodzina Barczów – zwyczajni ludzie. zwyczajne życie. Marek – lekarz. Elwira – tłumaczka. i ich piętnastoletnia córka Marta – ładna. zdolna. dobrze wychowana. Jeśli ktoś ma swoje słabości. bez problemu ukrywa je przed innymi. bo nie są to grzechy śmiertelne. Romans. zdrada… Z czasem takie problemy rozwiązują się same. Więc dlaczego z jasnego nieba uderza nagle grom?

Początkiem koszmaru jest anonimowy list do Marka: ‚Będziesz na to patrzył!’.

Szczęśliwe życie zamienia się w zły sen – i rozpoczyna się wyścig z czasem. Skąd pojawiło się zagrożenie. stawiające pod znakiem zapytania byt rodziny? Co kieruje sadystycznym prześladowcą? Jak daleko się on posunie?

Marek staje do nierównej walki. Szuka przyczyn swego upadku. Nie wie. czy ma za przeciwnika psychopatę czy ostatniego sprawiedliwego. Nie wie. kto zawinił. komu i w czym. Niczego nie wiadomo. a tymczasem jakby wszystko się sprzysięgło przeciw niemu. Brak odpowiedzi. brak sposobu i czasu. żeby je znaleźć. a tymczasem wali się cały świat!

Prześladowca cierpi. nie zna więc litości.

Magda Rem urodziła się w Koninie. ale od lat mieszka w Anglii. Wyjechała tam z rodzicami jako nastolatka w 1999 roku. Założyła polsko–angielską rodzinę. pracuje jako grafik komputerowy. a powieści – czytane przez nią. teraz zaś także przez nią pisane – stanowią jej sposób na codzienny kontakt z językiem ojczystym. bo w Polsce bywa rzadko. Uważa. że o człowieku i jego wrodzonych dobrych skłonnościach więcej mówią ludzkie zbrodnie niż zacne uczynki. To brutalny kontrast sił i zamiarów sprawia. że życie ludzkie bywa rozpaczliwie dramatyczne. Żeby o tym opowiedzieć. trudno sobie wymarzyć lepszy gatunek od thrillera.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


Twoje nadprzyrodzone zdolności. Sprawdź. jak wiele potrafisz – PDF

Autor: Dispenza Joe

Autor tej książki to lekarz. naukowiec i współczesny mistyk w jednej osobie. który w swojej pracy wykorzystuje najnowsze odkrycia neuronauki i fizyki kwantowej. Dzięki tej publikacji dowiesz się. jak usunąć ograniczenia. które narzuca Ci przeszłość. samodzielnie się uzdrowić i stworzyć zupełnie nowe ciało i nowy umysł. Wreszcie zaczniesz w pełni przeżywać chwilę obecną i wykorzystywać szyszynkę. aby otworzyć umysł na mistyczny wymiar rzeczywistości. W ten sposób uda Ci się wyzwolić ze świata materialnego i zyskać świadomość istnienia rzeczywistości kwantowej. w której leżą nieograniczone możliwości. Przesuń granice swoich możliwości!

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Cena: 59.5


ISBN

9788380838918: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/mortem-lukasz-jarosz-129812u

Cena:


Wydawnictwo

Poltext: Format

128867

https://woblink.com/product-publication/download/128867/epub: 1

Cena: Dariusz Jemielniak


Winda do nieba

Autor: Meszko Tadeusz

Epitafium dla ery kosmicznej.

Cuda XXI wieku nie okazały się tak cudowne jak sądzono.

Hamulcem rozwoju stała się religia. nastało nowe średniowiecze.

 

Akcja powieści dzieje się w 2069 roku (stulecie lądowania na Księżycu). w mieście-państwie Dawapolis blisko równika. gdzie zbudowano windę do kosmosu – jak uważają jedni. lub Boga – jak ją widzą drudzy. Osią narracyjną jest śledztwo Barta. poszukującego na zlecenie Ester jej matki Désirée. która porzuciła dziecko zaraz po porodzie. W trakcie tego śledztwa Bart przypadkowo trafia na nowe tropy. mogące wyjaśnić śmierć jego rodziców sprzed ćwierć wieku. Te dwa śledztwa zaczynają się splatać.

W tle toczy się rozgrywka dwóch odłamów Kościoła katolickiego. Spodziewana jest bliska śmierć papieża i zw

:

Cena:


Książeczka rodzaju

Autor: Wojciech Czaplewski

‚Książeczka rodzaju’ to taki dekameronik. komedyjka. okrągła setka małych narracyjnych i kreacyjnych eksplozji. Wyobraźnia. która się nie krępuje. śmiało korzysta z uciech oferowanych przez słowo. I jeszcze coś: zdumiony Czytelnik w niejednym zaułku miasteczka Z. odkryje niespodziewane „tu byłem”. które sam wydrapał przez sen.

Wydawnictwo: Forma

Cena: 21


Wróżka z gwiezdnego pyłu

Autor: Lena Wolska

O sztuce dobrego życia dla najmłodszych

Mała Hania od zawsze marzyła o tym. by zostać wróżką. Wesoła i bystra dziewczynka pragnęła opiekować się innymi. nieść pomoc potrzebującym i sprawiać. by świat stał się lepszym miejscem. Spotkanie z wilkiem Albertem – stuletnim mędrcem i opiekunem lasu. który opowiada jej o Gwiezdnym Pyle – staje się początkiem niezwykłej podróży. Dziewczynka i jej opiekun magicznym sposobem przemieszczają się od Tatr po Morze Bałtyckie. a w każdym z miejsc czeka na nich nowy nauczyciel… Ich nauki mówią o tym. jak dobrze żyć. dostrzegać piękno. znaleźć w sobie siłę i ufność w to. co przyniesie los. Czy Hania je zrozumie i podąży za radami Magów? Czy odkryje źródło i tajemnicę Gwiezdnego Pyłu? Podróż w głąb siebie nie zawsz

:

Cena:


8 sposobów na znalezienie szczęścia tam. gdzie się go nie spodziewasz

Autor: Jacques Philippe

Osiem błogosławieństw. które Jezus wypowiada do swoich uczniów w Kazaniu na górze. to słowa przepojone mądrością i miłością. Wskazują nam skuteczne sposoby na osiągnięcie dojrzałości. wewnętrznej wolności. pokoju serca – są receptą na prawdziwe szczęście. Warto w tym świecie chorym na pychę. niedającą się zaspokoić żądzę bogactwa i władzy zatrzymać się na chwilę. podjąć próbę zrozumienia słów Jezusa i zastosowania ich w życiu. To jedyna droga. by zapanowały wokół nas pokój. łagodność i radość. Książka Jacquesa Philippe’a jest inspirującym przewodnikiem. zbliżającym nas do osiągnięcia tego ambitnego celu.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 31.99michał heller książki, rozwiązła, uczenie maszynowe książka, intj osobowość, bogusław gołąb, andrzej syska szafrański, csi kryminalne zagadki miami, ewa gotuje książka, biskupstwo poznańskie, obróbka skrawaniem olszak pdf, publio pl, przyroda klasa 4 testy, czerep rubaszny, logistyczna obsługa klienta literatura, uzależnienia behawioralne chomikuj, fizjoterapia w reumatologii, rosenfeldt, książki w pdf…