https://woblink.com/product-publication/download/30968/pdf

1: Autor

:

Cena:


Nadzór bankowy w Polsce

Autor: Bogusław Bujak

Publikacja jest wynikiem zainteresowań badawczych autora. obejmujących zagadnienia nadzoru finansowego. ze szczególnym uwzględnieniem organizacji funkcji nadzoru nad sektorem bankowym. Poruszana problematyka dotyczy aspektu organizacyjnego sprawowania nadzoru bankowego. którego efektywność i skuteczność można analizować z punktu widzenia zarządzania.

Obserwowane dążenie Unii Europejskiej oraz poszczególnych jej członków do podniesienia rangi i roli banku centralnego w pełnieniu funkcji nadzorczych uruchomiło szeroką polemikę teoretyków i praktyków polskiego sektora bankowego. Docelowo powinno to doprowadzić do wypracowania modelu organizacji nadzoru europejskiego. W wyniku przeprowadzonej dyskusji. autor przedstawia możliwe przyszłe warianty organizacji nadz

Wydawnictwo: Drageus

Cena: 29.79


ISBN

9788365780416: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/hotel-nad-zatoka-dobromila-jankowska-michal-pawlowski-jolanta-kucharska-holly-robinson-30925u

Cena:hanna makurat, malum amo jones, pokemon go poradnik dla zaawansowanych, ja, anielica, rachunkowość finansowa zbiór zadań z rozwiązaniami pdf, księżniczka na ziarnku grochu tekst, leczy rany, shadow of mordor poradnik, szklany tron 4, dorota krzemińska, cora reilly złączeni pokusa pdf, szatur jaworska, rudolf steiner cytaty, książki do pobrania, dom tajemnic, chrzest ognia audiobook, sila nawyku pdf, kierunkowy22, panzer general, chora dusza…