Asertywność w praktyce. Jak zachować się w typowych sytuacjach?

Autor: Dorota Gromnicka

Wiesz. że możesz zachować się asertywnie. a jednak w konkretnej sytuacji brakuje ci słów?  Masz dość czytania o asertywności i chcesz szybko poprawić swoje relacje z ludźmi? To książka dla tych. którzy pragną być skuteczni w praktyce! 

W poradniku znajdują się przykłady przeróżnych sytuacji. z którymi można spotkać się w pracy. w rodzinie. w relacji społecznej czy osobistej i które bywają trudne nawet dla osób uważających się za asertywne. Odpowiednio dobrane scenki i dialogi zostały opatrzone profesjonalnym komentarzem. analizą zachowania rozmówców oraz scenariuszem asertywnego rozwiązania problemu. Ćwiczenia. wskazówki i praktyczne zwroty pomagają samodzielnie znaleźć wyjście z najbardziej skomplikowanych sytuacji.

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno:

– pomaga przećwiczyć ważne rozmowy z partnerem. rodzicami i dziećmi – stawiać granice. komunikować swoje potrzeby i oczekiwania

– pokazuje. jak rozmawiać z przełożonym o zarobkach. nadgodzinach. ocenie pracowniczej. awansie 

– prezentuje skuteczne sposoby na składanie reklamacji. zgłaszanie skargi. grzeczne zwracanie komuś uwagi

– podpowiada. jak zadbać o siebie i pielęgnować poczucie własnej wartości 

Dorota Gromnicka – psycholog i doświadczona psychoterapeutka. Studiowała na UKSW w Warszawie. Uniwersytecie La Sapienza w Rzymie. oraz UJ w Krakowie. Ukończyła Szkołę Psychoterapii w podejściu integracyjnym. Prowadzi treningi asertywności i indywidualne sesje kształtujące asertywny sposób bycia. Jest autorką wydanych w serii Samo Sedno poradników ‚Depresja. Jak pomóc sobie i bliskim’ oraz  ‚Jak zbudować poczucie własnej wartości?’.

Wydanie I książki ukazało się pod tytułem ‚Asertywność w przykładach. Jak się zachować w typowych sytuacjach’.

Wydawnictwo: Edgard

Cena: 28.9


Harper Collins Polska

Format: EPUB.MOBI

19.99

1:

Cena:


ISBN

9788374828451: Wydawnictwo

Format

20.4: https://woblink.com/ebook/uwielbienie-i-dziekczynienie-jeff-cavins-anna-borowska-31474u

Cena:


Hodowca świń

Autor: Anna Zacharzewska

Ostra jak brzytwa. przejmująco prawdziwa.

 

Siedem osób uwikłanych w zagadkową śmierć. Kilka dni jak z najgorszego snu. I jeden człowiek. który rozpętał piekło.

 

Rafał Tusza. szef despota. uzależniony od władzy. chirurgii estetycznej i dobrobytu. prezes korpofirmy. wyrusza wraz z zespołem zarządzającym na wyjazd integracyjny. Nikt nie ma ochoty tam jechać. każdy udaje entuzjazm i perfekcyjnie gra swoją rolę.

Gdy docierają na miejsce – do pustego. małego i zaniedbanego gospodarstwa wiejskiego – szef zabiera im komórki. tablety i jedzenie. Przeszukuje walizki. Rozdziela ich pomiędzy dwie sypialnie. Wkrótce okazuje się. że w gospodarstwie nie ma nic do jedzenia. A to dopiero początek…

Kto chce przeżyć. musi walczyć o przetrwanie. Gra pozorów staje się rozgrywką

:

Cena:


ISBN

9788365482679: Wydawnictwo

Format

24.6: https://woblink.com/ebook/wyprawy-najemnika-od-biurka-oderwanego-janusz-korpa-31500u

Cena:eric weiner, słownik lacinsko polski, szumowski marcin, gramatyka japońska huszcza pdf, maluch 126p tuning, interakcje leków w praktyce klinicznej pdf, scenariusz przedstawienia nauczyciele dzieciom, ebook szatan z siódmej klasy, michał rosiński, władca świata pdf, ucicha, elzbieta zawadzka, granica epoka, stan futbolu, pani dalloway pdf, co już potrafię klasa 3 pdf, miziołki, statystycznie rzecz biorąc ebook, oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego andreas moritz, zadania z mikroekonomii z rozwiązaniami…