Procesy innowacyjne w polskiej gospodarce – potencjał zmian

Autor: Anna Francik

Innowacje wpisane w jeden z priorytetowych obszarów rozwoju gospodarki Unii Europejskiej są przedmiotem wielu rozważań. zarówno tych o charakterze teoretycznym. jak i praktycznym. Pojęcie innowacji. wprowadzone do literatury ekonomicznej przez Josepha Schumpetera. zostało pokazane w kontekście źródła dynamiki gospodarczej. Innowacje warunkowały osiągnięcie wyższej efektywności produkcji. a przez to szybszy wzrost jej poziomu i lepsze zaspokojenie dobrobytu społecznego. Obecnie innowacyjność jest zagadnieniem w sferze zainteresowań wielu podmiotów. zarówno przedsiębiorstw. naukowców oraz władzy publicznej. Przedsiębiorstwa przywiązują dużą uwagę do zwiększania swojego potencjału innowacyjnego. od którego zależy ich pozycja konkurencyjna na rynku. gr

:

Cena:


Obóz treningowy

Autor: Jon Gordon

Czy masz już dość porażek i nieosiągniętych celów?

Czy pragniesz wreszcie zdobyć szczyt?

Wybierz się na Obóz Treningowy wraz ze swoja drużyną (z pracy. kościoła. szkoły. rodziny) i odkryj co to znaczy być najlepszym. Nie musisz nigdzie jechać. wystarczy. że przeczytasz tą inspirującą książkę. napisaną w duchu bestselleru Autobus Energii.

 

Jon Gordon w swej karierze współpracował z najlepszymi drużynami sportowymi. międzynarodowymi organizacjami oraz ludźmi sukcesu związanymi z różnymi dziedzinami życia. Zaobserwował. że ci ludzie – najlepsi z najlepszych – mają pewne cechy wspólne. których brak innym. Robią proste rzeczy trochę inaczej. niż cała reszta. Są to niewielkie różnice. które dają wielkie rezultaty.

:

Cena:


Logistyka wyzwaniem przyszłości

Autor: Krystyna Kowalska

Współcześnie zmiany społeczne. gospodarcze oraz technologiczne przebiegają w bardzo dynamiczny. impulsywny oraz niezdeterminowany sposób.

Jednocześnie postępująca globalizacja oraz związane z nią procesy integracji podmiotów gospodarczych powodują konieczność zmiany podejścia do procesów

gospodarczych i społecznych.

Jednym z istotnych elementów globalizacji jest zacieśnianie współpracy pomiędzy podmiotami gospodarczymi rozmieszczonymi na całym globie.

Powyższe tendencje przenoszą się również na relacje pomiędzy pojedynczymi osobami oraz klientami (zarówno podmiotami gospodarczymi. jak i klientami

indywidualnymi). Powoduje to również wzrost oczekiwań nie

30: https://woblink.com/ebook/horyzont-umyslu-thomas-arnold-128395u

Cena:delikatne uderzenie pioruna, mapa anny, gudowski, jakub gajda, hiszpański dla początkujących pdf za darmo, jedz pysznie z niskim ig, tomasz terlikowski małgorzata terlikowska, piotr nita, fizykoterapia pdf, alfabet mafii, ebook store, solnit, opowiadania erotyczne audio, nebiwolol, prawo przedsiębiorców pdf, krew na lodzie skyrim, igor bajka, towarzysz podróży andersen…