Choroby zatok przynosowych

Autor: Bożydar Latkowski

Książka bardzo przydatna dla lekarzy rodzinnych. internistów i otorynolaryngologów w codziennej praktyce z uwagi na dużą zapadalność na choroby zatok przynosowych w naszym kraju .

Odrębności etiologiczne i kliniczne wskazują. że nie każda choroba zatok przynosowych jest bezpośrednio i bezwzględnie powiązana ze strukturami nosa. Z tego powodu autorzy podjęli próbę zajęcia się zatokami przynosowymi zostawiając „na uboczu” nos i jego bogatą fizjologię. kładąc duży nacisk na wywiad.

Książka bardzo przydatna w codziennej praktyce. zarówno dla otorynolaryngologów. lekarzy rodzinnych a także internistów.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Zobaczyli za dużo

Autor: Gibbons Alan

John bardzo stara się trzymać z dala od kłopotów i zostawić trudną przeszłość za sobą. Zaczyna wszystko od nowa. W jego życiu pojawia się atrakcyjna i tajemnicza Ceri James. Ich spotkanie jest jednak dalekie od romantycznej randki. o której John marzył. Nie tylko są świadkami śmiertelnej strzelaniny. ale także nagrywają całe zdarzenie. Zaczyna się ucieczka przed bezwzględnymi mordercami. Dlaczego John nie zadzwonił na policję? W szaleńczym pościgu najważniejsze jest. komu możesz zaufać.

Wciągający i emocjonujący thriller. w którym każda rozwiązana tajemnica odsłania kolejną. Alan Gibbons jest jednym z najbardziej uznanych autorów young adults i kolejny raz tworzy powieść. od której nie sposób się oderwać.

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Mąż na niby

Autor: Nina Majewska-Brown

Co zrobić. gdy świat się wali. bo najbliższa osoba cię okłamuje?

Zosia prowadzi szczęśliwe życie. z kochającym Pawłem u boku i fantastyczną córką. którą oboje uwielbiają. Niespodziewanie dowiaduje się. że mąż utrzymuje dwa mieszkania. dwie kobiety. dwa telefony i niebawem będzie miał również drugie dziecko. Z inną kobietą?

Opowieść o tkwiącej w nas sile i determinacji. dzięki którym można podnieść się nawet wtedy. gdy tracisz grunt pod nogami.

Wydawnictwo: Pascal

Łamigłówki dla maluchów 2

Autor: Katarzyna Michalec

Łamigłówki. w których znajdziemy m.in. krzyżówki. labirynty. wykreślanki i wiele innych zadań. Przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. pozwolą maluchom sprawdzić wiedzę i przyjemnie spędzić wolny czas.

Wydawnictwo: E-bookowo

present simple słówka charakterystyczne, co to jest efekt motyla, aleksandra jagodzińska, anna wolf ryzyko gangstera pdf, don norman, sztuczna inteligencja pdf, jim butcher zmiany, michał okoński żona, mężczyzna od a do z pdf, debiutant sj hooks, historia współczesnej psychologii schultz, jerzy menkes, bruce dickinson autobiografia, sprawa honoru książka, syn saula, kwantowy kosmos, artur gruszecki, romans po brytyjsku pdf, słownik synonimów pdf…