Błękitna krew

Autor: Natalie Anderson

Gdy porucznik Stella Zambrano dowiaduje się. że jest w ciąży. wpada w panikę. Nie tylko dlatego. że to oznacza koniec jej kariery wojskowej. Wie. że ojcem dziecka jest książę Eduardo De Santis. Stella obawia się jego reakcji. bo książę nigdy nie zaakceptuje nieślubnego dziecka…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Król Duch. czy Królowie-Duchy?

Autor: Ignacy Matuszewski

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT. „„Król-Duch”. uważany przez długi czas za mętny chaos majaczeń „obłąkanego” na wpół artysty. staje się. dzięki wytrwałym pracom kilku krytyków – czcicieli Słowackiego. z każdym rokiem przejrzystszy. jaśniejszy i zrozumialszy dla ogółu”. Ignacy Erazm Stanisław Matuszewski (1858-1919) – krytyk literacki. współpracownik „Przeglądu Tygodniowego”. kierownik literacki „Tygodnika Ilustrowanego”. autor artykułów w czasopiśmie „Witeź”. kierownik działu humanistycznego Encyklopedii Orgelbranda. prezes Towarzystwa Literatów i Dziennikarzy. Syn Ignacego. powstańca styczniowego. i Eufemii z Lisieckich. O

:

Cena:


Zakaz ruchu

Autor: Stefan Szczygłowski

Zakaz ruchu” to kolejna książka autorstwa Stefana Szczygłowskiego.

Książka jest wybitnym dziełem literackim porównywalnym do utworów Brunona Schulza. utworem bardzo skromnym treściowo. ale o uniwersalnym wydźwięku i ponad czasowej pozornie biernej treści.

Autor sam poszukując od lat wielu odpowiedniej dla siebie formy wypowiedzi. ciągle literacko eksperymentuje. czego efektem są jego kolejne książki. Zakaz ruchu. pierwotnie nosił tytuł „Drop. czyli KS” obecnie jest utworem dojrzalszym. wielokrotnie przebudowanym i krystalicznie czystym utworem literackim. w którym niby nic się nie dzieje. a zarazem jego nośność egzystencjalna jest ogromna.

W celu zwiększenia dramatyzmu pisany jest w dwóch języka polskim i niemieckim

26.9: https://woblink.com/ebook/rzeczpospolita-duma-i-wstyd-jacek-wegner-31935u

Cena:


W pogoni za szejkiem

Autor: Tara Pammi

Szejk Zafir Al Masood miał w Nowym Jorku romans z Lauren Hamby. Na wieść o trudnej sytuacji w kraju. opuścił ją i wyjechał. Lauren nie należy jednak do kobiet. które można porzucić bez wyjaśnienia. Jedzie za Zafirem. a gdy go odnajduje. jak grom spadają na nią dwie wiadomości…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Kudłata nauka

Autor: Liz Kalaugher

Zwierzęta. aby przeżyć. muszą liczyć na swoje ciało. zmysły. spryt. swoich partnerów i członków stada. ale przede wszystkim na naukę. 

Od gęsto owłosionych kotów i psów po bezwłose homary czy kałamarnice – fizykę wykorzystują wszystkie stworzenia. Węgorz zabijał kraba za pomocą prądu znacznie wcześniej. niż wynaleziono paralizator. Słoń wyczuwał niebezpieczeństwo. odbierając wibracje poduszkami u stóp. zanim stworzono aparat słuchowy. 

Jak kotu udaje się pokonać grawitację?

Dlaczego węże udają wężyce. a ssaki sikają 21 sekund? 

Po co reniferom światło ultrafioletowe przy poszukiwaniu jedzenia? 

To jedyna książka. dzięki której poznasz sztuczki i przekręty zwierząt oraz zrozumiesz ich zachowanie w walce o przetrwanie. Odkryj świat pełen

:

Cena:kazimierz przerwa tetmajer biografia, matematyka dla kierunków ekonomicznych gurgul pdf, zapisane w gwiazdach, fantastyka książki, paweł hanus, pierwszy raz książka, aneta gawkowska, aleksandra banaszkiewicz, katarzyna szperkowicz, moc pozytywnego myślenia pdf, bieguni chomikuj mobi, ibuk libr, cyfrowa demencja pdf, wieczny tułacz, dzieci z bullerbyn pdf docer, alalia prolongata…