Relaksacyjna metoda Mind Calm. Współczesna technika medytacyjna wyciszająca umysł i ciało

Autor: Sandy C. Newbigging

Jeden z najlepszych współczesnych nauczycieli medytacji opisuje w tej książce własną technikę medytacyjną. Dzięki niej odkryjesz. jak pozbyć się nieustannej gonitwy myśli. Poznasz techniki. dzięki którym w pełni wykorzystasz swój potencjał. przestaniesz się martwić. a Twój organizm zainicjuje procesy ozdrowieńcze. Metoda Mind Calm wpłynie również na poprawę relacji i jakość Twojego snu. Zaczniesz odczuwać większy spokój. pewność siebie i zadowolenie z każdej chwili. Opisany przez Autora program. składający się z dziesięciu części. pozwoli Ci wykorzystać techniki. dzięki którym znajdziesz rozwiązanie w każdej sytuacji życiowej. Oddalisz lęk i zwątpienie. natomiast skoncentrujesz uwagę na byciu uważnym i świ

29.2: https://woblink.com/ebook/pokochaj-siebie-a-nawet-innych-sprawdzone-metody-na-zdrowe-relacje-lodro-rinzler-meggan-watterson-136168u

Cena: Meggan Watterson


ISBN

9788373776739: Wydawnictwo

Format

19.1: https://woblink.com/ebook/zaklinacz-dusz-przeprowadzanie-w-zaswiaty-janczarska-izabela-136259u

Cena:


ISBN

9788366192003: Wydawnictwo

Format

14: https://woblink.com/ebook/czarny-deszcz-marek-tarnowicz-136769u

Cena:


Business English. Jak pisać skutecznie po angielsku

Autor: Fiona Talbot

Język angielski

Poziom B2

Nie bądź zwykłym entuzjastą #mediów społecznościowych. To pasja. a nie żargon korporacyjny. przyciąga uwagę we wszystkich rodzajach komunikacji biznesowej.

Jeśli pracujesz w biznesie (albo przygotowujesz się do podjęcia pracy zawodowej) i zdajesz sobie sprawę z niezaprzeczalnego faktu. że słowo pisane zajmuje dziś centralną pozycję w komunikacji biznesowej. jest to dla ciebie idealne wprowadzenie w business English. Zawarte w książce szczegółowe. oparte na konkretnych zadaniach wskazówki zapewnią ci zestaw narzędzi. dzięki którym rozwiniesz wysoko cenione umiejętności komunikacyjne.

Książka jest w równym stopniu skierowana do osób. dla których angielski jest pierwszym językiem (native speakers). jak i do

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Miłość po przejściach. Jak zbudować szczęśliwy związek

Autor: Liszewska Elżbieta

Czy masz już dość rozstań i pragniesz miłości na całe życie? Dzięki tej książce ustrzeżesz się błędów popełnianych w poprzednich związkach. Poznasz również szereg metod na sprawienie. by Twój związek był oparty wyłącznie na bezwarunkowej. zdrowej miłości. Nauczysz się odnajdywać swoje wyzwalacze pozytywnych uczuć i wykorzystywać je w odpowiednich momentach. Dowiesz się również. jak wyleczyć się z żalu do poprzedniego partnera. zaakceptować wady obecnego. a także jak nie powtarzać błędów popełnianych przez Twoich rodziców. Poznasz też sposoby na nadanie większej pikanterii swojemu życiu erotycznemu i wykorzystasz terapeutyczną moc afirmacji. Każdy związek. również Twój. przypomina ogród. Jeśli otoczysz go opieką – ro

29.9: https://woblink.com/ebook/ajurweda-medycyna-indyjska-tysiacletnia-tradycja-gwarancja-twojego-zdrowia-ptak-monika-136261u

Cena:ibuk libra logowanie, gildia magów audiobook, najlepszy czarny humor, to nie jest do diabła love story pdf, wyspa słońca, ze świata czterech stron tekst, pogrzebać, horror czyli skąd się biorą dzieci, scenariusz przedstawienia nauczyciele dzieciom, jarzemski piotr, oferta matrymonialna, sekrety diety, chłopcy z placu broni audiobook pobierz, jacek jadacki, klasa 3 sprawdziany, handel zagraniczny rymarczyk pdf, film nasz dom, obecne konflikty na świecie, audiobook cierpienia młodego wertera, arnold schwarzenegger książki…