Ocalić Isabel – część II

Autor: Diana Palmer

Paul Fiore wraca do Jacobsville jako agent FBI. Ma za zadanie odnaleźć sprawców morderstwa. w które może być zamieszany Darwin Grayling. miejscowy milioner.Paul został przydzielony do sprawy Graylinga. bowiem przed trzema laty był prywatnym ochroniarzem jego córki Isabel. Kiedy jednak Isabel zaczęła mu okazywać zainteresowanie. Paul postanowił odejść. Teraz czeka go bardzo trudne zadanie. Musi nie tylko przezwyciężyć zmowę milczenia panującą w miasteczku rządzonym przez Graylinga. ale też niechęć Isabel. której przed laty złamał serce…

Część druga.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 10.99


ISBN

9788373776722: Wydawnictwo

Format

24.2: https://woblink.com/ebook/liczby-zdrowia-numerologia-w-procesie-leczenia-kuklinska-wozny-violetta-136260u

Cena:stepy kazachstanu, komentarz do konstytucji pdf, metro last light poradnik, odpisze, geografia rysunki, piotr milik, zakazana archeologia, mikołaj jaok, ian douglas, specnaz suworow, pies który mówi, mitologia parandowskiego ebook, uwikłani online, anatomia człowieka bochenek pdf, tomasz kwaśniewski wiek, ewa pisula autyzm przyczyny symptomy terapia pdf, jacek kowalski sarmacja, teoria optymalnego obszaru walutowego…