Wanderer of the Wasteland

Autor: Zane Grey

„Wanderer of the Wasteland”. Zane Grey’s 1923 novel of two brothers. one an honest cowpoke. the other a gambler. Adam Larey was betrayed by his older brother. Guerd. a gambler and wastrel. so he ran away to a mining town. Guerd. in the company of a vicious and unscrupulous sheriff. tracked him down. and in a confrontation. Adam shot his brother and assaulted the sheriff. A distraught Adam. believing he has killed his own brother. Adam seeks refuge in the desert. where life is unrelentingly hard and every day brings a battle against the alkali sands. scorching heat. lonely nights. no-account highway men. and tempting yet treacherous women. After wandering the deserts for fourteen years he decides to return to the town he fled to accept his punishment.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena:


Maska Arlekina

Autor: Hanna Kowalewska

KONTYTYNUACJA POWIEŚCI TEGO LATA W ZAWROCIU i GÓRY ŚPIĄCYCH WĘŻY.

Jedna znała jego ciemną stronę. druga tylko jasną.

Pierwsza kochała go nad życie. ale oddała go drugiej bez walki.

Po latach chce go odzyskać. choć to tylko walka o jego duszę.

bo Świr nie żyje od dziesięciu lat.

Maska Arlekina to trzecia cześć uwielbianego przez czytelników cyklu o Zawrociu. Po dziesięciu latach od śmierci męża Matyldy ktoś stawia na jego grobie piękną  marmurową rzeźbę garbatego anioła. Filip Just. nazywany przez przyjaciół Świrem. genialny mim. wizjoner i artysta. był jedną z najważniejszych osób w życiu Matyldy. Teraz ktoś jeszcze zgłasza do niego swoje prawa i w dodatku usiłuje udowodnić. że przeszłość wyglądała inaczej. niż Matyldzie się wydawało. Czego chce tak naprawdę? Co zdarzyło się dziesięć lat temu. tamtej nocy. kiedy Filip wypadł  z okna na czwartym piętrze akademika? Czy to było samobójstwo. czy też ktoś mu pomógł? Co kryło się pod maską kochającego mężczyzny? Czy jego miłość do Matyldy była prawdziwa?

Mroczna i gorzka opowieść o miłości silniejszej niż śmierć. A także o poczuciu winy. duchowych ranach. których nie da się zaleczyć. o czarodziejce gorzałce i pięknej. pociągającej Pani Śmierci. która włóczy się po fabule. kusząc kolejnych bohaterów.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 35.9


ISBN

9788380640375: Wydawnictwo

Format

39: https://woblink.com/ebook/sledzenie-poczatku-narodow-slowianskich-wawrzyniec-sawicki-31618u

Cena:


ISBN

9788379007912: Wydawnictwo

Format

17.9: https://woblink.com/ebook/zapowiedziane-szczescie–31668u

Cena:angielski w podróży zwroty pdf, la casey kane pdf pl chomikuj, pieronie, luke rhinehart, rosyjska księżniczka monika skabara pdf, womanizer katy evans chomikuj, dzwonnik z notre dame victor hugo, alice broadway, hematologia kompendium, policja szkoła, królowa cieni pdf, kreowanie rzeczywistości w literaturze, pigularz, zbrodnia i kara dostojewski, jan kulczyk. biografia niezwykła, zbrodnia i kara mobi, paw królowej pdf, o zydach, zwyczajna przysługa online…