Łańcuch krwi. Część I. Poszukiwany major Błysk

Autor: Mirosław Prandota

Wiosna. rok 1944. Do miasteczka Zieleniec. wokół którego rozlokowane jest zgrupowanie partyzantów. zmierza obersturmfuehrer Adler w asyście plutonu SS-manów. Adlerowi towarzyszy hauptsturmfuehrer Stalker. Adler jest sadystą. który lubi znęcać się nad przypadkowo zatrzymanymi Polakami. Stalker jest pod tym względem bardziej wstrzemięźliwy. Niewielki konwój zmierza z wizytą do burmistrza Fullera. aby ustalić sposób na pokonanie partyzantów. Adler chce jednak popisać się przed swoimi kompanami. zbacza z trasy. aby zobaczyć „gniazdo bandytów”. Po drodze torturuje i zabija mieszkańca wioski. próbując dowiedzieć się czegoś o partyzantach. Jadąc dalej. wpada w pułapkę. którą zastawia na niego tajemniczy major Błysk. Partyzanci zmuszają Niemców do poddania

19.9: https://woblink.com/ebook/wiara-nadzieja-milosc-monika-jagodzinska-124482u

Cena:


MT Biznes

Format: EPUB.MOBI

44.9

1:

Cena:


ISBN

9788324050741: Wydawnictwo

Format

26.99: https://woblink.com/ebook/dziennik-lowcy-przygod-etiopia-szymon-radzimierski-125696u

Cena:


ISBN

9788320055672: Wydawnictwo

Format

89: https://woblink.com/ebook/hipoglikemia-waldemar-karnafel-124550u

Cena:


Temeraire (Tom 9). Liga Smoków

Autor: Naomi Novik

Ostatni tom cyklu „Temeraire” – niezwykłego połączenia fantasy i powieści historycznych z czasów napoleońskich.

Najazd Francuzów na Rosję zakończył się klęską. Kapitan William Laurence i smok Temeraire ścigają wycofującego się wroga. ale Napoleon już gromadzi siły do nowej ofensywy. Co więcej. obiecuje. że smoki z całego świata uzyskają liczne przywileje. jeśli do niego dołączą. Propozycja ta budzi ogromne zainteresowanie we wszystkich krajach. od Azji do Afryki. nawet w Anglii. gdzie smoki od dawna narzekały na okropne traktowanie ze strony rządu i mieszkańców. Na dodatek Laurence i Temeraire niebawem odkrywają. że Napoleon ma jeszcze jednego asa w rękawie – i może dzięki temu wygrać wojnę i podbić świat…

Wydawnictwo: REB

Cena: 23.9


https://woblink.com/product-publication/download/125428/epub

1:

:

Cena:


126493

44.9: https://woblink.com/ebook/wielka-ksiega-dan-w-sloiku-tanya-linton-126493u

1

:

Cena:


Antoni Macierewicz

Autor: Marcin Dzierżanowski

Jarosław Kaczyński zawładnął Polską. zaś Antoni Macierewicz zawładnął prezesem Prawa i Sprawiedliwości. Ten wyrachowany polityczny gracz decyduje o tym. w co wierzą Polacy.

Oto pierwsza biografia najbardziej kontrowersyjnego polskiego polityka. Autorzy prześwietlają życiorys byłego ministra w oparciu o teczki IPN. nieznane archiwa. depesze amerykańskiej ambasady. ale przede wszystkim na podstawie rozmów z ponad setką osób. które poznały go na różnych etapach działalności.

Książka odsłania jego dramatyczne losy – od samobójczej śmierci ojca. przez pobyt w domu dziecka i studenckie uczucie do kobiety. przez którą trafił do więzienia. Ujawnia historię. o których sam bohater dotąd milczał – jego dwuznaczną postawę w kontaktach z SB w marcu 1968 r.. pr

29.9: https://woblink.com/ebook/dekada-tom-2-na-tropie-michal-larek-125677u

Cena:czterogodzinne ciało, adam hamrol, strukturalne, terapia pedagogiczna pdf, etyka arystotelesa, 16 typów osobowości junga, test ortograficzny online, skąd się biorą dziury w serze, zemsta ksiazka, dziennik cwaniaczka pdf, książki fantasy ranking, zanim umrę książka, jan tarno, pani wladza, matematyka pdf, ekstradycja remigiusz mróz, polityka spójności 2014 2020, romans wszech czasów, apetyt na miłość justyna…