Niech żyje słabość

Autor: Marcin Jakimowicz

Autor kultowej książki Radykalni. redaktor najbardziej popularnego tygodnika w Polsce opowiada o doświadczeniu Boga w swoim życiu. Boga Wszechmocnego. który przychodzi przez słabość. kruchość. kryzys. Który tęskni za nami. ale nikomu się nie narzuca. Boga. na którego miłość nie trzeba i nie można w jakikolwiek sposób zasłużyć. a jedynym sposobem. by go naprawdę spotkać. jest zgoda na własną bezradność i niemoc oraz dziecięca ufność w Jego nieskończoną moc. 

W swoich poruszających opowieściach mówi między innymi:

 • jak pewien historyk Kościoła zachęcił go do zrobienia wywiadu z człowiekiem. który pięknie klął przy klerykach paulińskich;
 • jakich Bożych szaleńców spotkał na swojej drodze;
 • jak o. Augustyn Pelanowski udowadniał. że Aniołowie są lepsi ni

  19.9: https://woblink.com/ebook/kim-jestes-dokad-idziesz-czlowieku-grzegorz-lis-31478u

  Cena:


  32140

  35.99: https://woblink.com/ebook/swing-time-zadie-smith-32140u

  1

  :

  Cena:


  ISBN

  9788381190084: Wydawnictwo

  Format

  22.9: https://woblink.com/ebook/sciezka-gniewomira-piotr-skupnik-32102u

  Cena:


  Zdrowie na własne życzenie. Tom 1

  Autor: Józef Słonecki

  Ta książka to dzieło życia Józefa Słoneckiego. bioenergoterapeuty i twórcy mikstury oczyszczającej. Przez ponad 30 lat praktyki przekonał tysiące osób do zajęcia się własnym zdrowiem bez suplementów i leków bez recepty. Przekonywał wynikami. szczerością i otwartością. Przyznawał. że kieruje się własną intuicją i doświadczeniami medycyny ludowej. a nie formalnym wykształceniem lekarskim. Mimo to do jego gabinetu ustawiają się kolejki. Swoje recepty na zdrowie postanowił przenieść na karty książki.

   

  Od 2004 roku. kiedy ukazało się pierwsze papierowe wydanie całej serii jego książek pt. ‚Zdrowie na własne życzenie’. miały one już 6 wznowień. Teraz są dostępne również w formie e-booka.

   

  Autor zachęca w nich m.in. do regularnego picia mieszanki so

  15: https://woblink.com/ebook/al-bekri-o-polakach-i-ich-sasiadach-lista-wladcow-polakow-wedlug-literatury-niemieckiej-wladyslaw-lebinski-franciszek-piekosinski-32111u

  Cena: Franciszek Piekosiński  tetrus, klinika śmierci coben, stan duchowny, zawodnosc rynku, eden stanisław lem, diabelski hrabia pdf, kuchnia lwowska, ja jestem wężem mp3, nieposłuszeństwo naomi alderman pdf, karolcia tekst do czytania pdf, rekla, niezdobyta melissa darwood, piotr stankiewicz, połączenia wyrównawcze norma, krysicki włodarski rozwiązania zadań tom 1, wszystkie zasady ortograficzne test, simoni marcello, michalda, mój alex, teoria optymalnego obszaru walutowego, będzie bolało pdf, elżbieta weiss, dance sing love pdf chomikuj, zbigniew zawadzki, skarb atanaryka…