https://woblink.com/product-publication/download/133377/epub

1:

:

Cena:


Pielęgnowanie w położnictwie ginekologii i neonatologii

Autor: Maria Rabiej

Monografia jest skierowana do położnych. pracujących w lecznictwie ambulatoryjnym. szpitalnym. a także mających praktykę indywidualną lub grupową. Może być również cennym źródłem wiedzy praktycznej dla studentów kierunku Położnictwo.

Na podstawie opisów konkretnych przypadków klinicznych w książce zostały przedstawione modele indywidualnej opieki świadczonej przez położne nad kobietami/pacjentkami w różnych etapach ich życia (ciąży. porodzie. połogu). a także chorymi ginekologicznie lub onkologicznie.

Zawiera przykłady opieki świadczonej wobec ciężarnej. rodzącej. położnicy. Omówiono także opiekę nad noworodkiem zdrowym oraz chorym.

89: https://woblink.com/ebook/kpp-w-ksrg-mariusz-chomoncik-jacek-nitecki-wieslaw-poparda-133602u

Cena: Jacek Nitecki


Prezentuj z pasją

Autor: Jacek Rozenek

Jacek Rozenek łączy perspektywę aktora oraz coacha po to. aby dać ci narzędzia do przemawiania z pasją. Przedstawia sprawdzone sposoby oraz elementy własnego know how. które były dostępne wcześniej wyłącznie dla uczestników jego warsztatów.

Droga do skutecznego przemawiania. a zatem efektywnego wpływania na audytorium. wymaga od współczesnego mówcy znacznie więcej niż tylko sprawności językowej. panowania nad mową ciała czy dopasowania garderoby do treści wystąpienia.

Naturą ostatecznego celu każdej prezentacji jest perswazja. czyli przekonanie audytorium. zmotywowanie go do podjęcia konkretnego działania lub też do zmiany postawy czy poglądów na określony temat. Bez względu na to. czy korzystamy z niej jako narzędzia sprzedaży. czy używamy jej do m

https://woblink.com/product-publication/download/133370/epub: 1

Cena:


ISBN

9788380171602: Wydawnictwo

Format

18.9: https://woblink.com/ebook/miedzynarodowa-wspolpraca-gospodarczo-obronna-pawel-soroka-anna-zagorska-krzysztof-watorek-133400u

Cena: Anna Zagórskazarządzanie ryzykiem kredytowym pdf, metody resocjalizacji penitencjarnej, osobowość inspektor, historia sztuki książka pdf, abc nowela, pomiary elektryczne i elektroniczne, emi i tajny klub, własny pokój virginia woolf, 5 języków miłości pdf, długi płatek morza, inny świat audiobook, ikigai. japoński sekret długiego i szczęśliwego życia, brzezina pdf, desery dla diabetyków, stephenie meyer życie i śmierć pdf, żeromski rozdziobią nas kruki wrony, chmielarz zombie…