ISBN

9788381192606: Wydawnictwo

Format

22.9: https://woblink.com/ebook/blizny-krzysztof-piotr-labenda-137834u

Cena:


edu-Libri

Format: EPUB.MOBI

40

1: Autor

Cena: Autor


ISBN

9788381194631: Wydawnictwo

Format

6.9: https://woblink.com/ebook/modernizm-polski-kazimierz-wyka-137881u

Cena:


Obietnice poranka

Autor: Turansky Carrie

Przyjaciele z dzieciństwa rozdzieleni w wyniku tragedii i poszukiwanie drogi do lepszego jutra.

 W spokojnym zakątku edwardiańskiej Anglii Margaret Lounsbury pracuje ciężko w należącym do jej babki sklepie z kapeluszami. a po godzinach opiekuje się młodszą siostrą. Kilka lat wcześniej tragiczny wypadek brutalnie przerwał ich rodzinne szczęście oraz postawił przyszłość obu dziewcząt pod znakiem zapytania. Maggie jest niezwykle energiczna i zrobi wszystko. aby ochronić swoją siostrzyczkę Violet. Utrata rodziców nie przestaje jej jednak ciążyć na sercu. Z biegiem czasu dziewczyna zaczyna się poważnie zastanawiać. czy tamten wypadek na jeziorze… naprawdę był wypadkiem.

 Kiedy umiera William Harcourt. bogaty wynalazca i przemysłowiec. ze służby w Królewskiej Marynarce Wojennej p

11.5: https://woblink.com/ebook/maly-lord-wydanie-dwujezyczne-z-gratisami-frances-hodgson-burnett-138106u

Cena:mutyzm wybiórczy pdf, lodowa pani, zombie.pl 2, mechanika ośrodków ciągłych, skala sprawdzian klasa 4, stowarzyszenie umarłych poetów ksiazka, ile ważą chmury, badania przedmiotowe, podziemny korytarz, łukasz malik, polska pis, homo creator, gospodarka wodno elektrolitowa, bartosz kucia, ufo: decydujące starcie, piotr glas ksiazka, tomasz palka…