ISBN

9788377858028: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/ratuj-maluchy-rodzicielska-rewolucja-karolina-elbanowska-tomasz-elbanowski-17808u

Cena: Tomasz Elbanowski


Ciekawość

Autor: Paulina Hirudo

Na nieodległej planecie prowadzony jest ewolucyjny eksperyment. nadzorowany przez surowego profesora Rau. Po jego zaskakującej śmierci stanowisko obejmuje młody i ambitny doktor Arte – twórca przełomowej substancji Pe.eS.17 wykorzystywanej w badaniach. Jak się okazuje profesor skrywał pewien sekret… Arte nie rozumie jednak. że nie należy wnikać w szczegóły i że istnieją informacje. zależności i eksperymenty. o których lepiej nie mówić. a najlepiej – nie wiedzieć…

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 28echo z otchłani chomikuj, wiedzmin sluchowisko, paratetyda, ćwiczenia ignacjańskie, maria krzysztof byrski, kodeks etyczny terapeuty zajęciowego, słownik języka obcego, metodologia badań pedagogicznych, podstawy elektrotechniki bolkowski pdf, kable elektroenergetyczne, pinker jak działa umysł, wielka czwórka agatha christie, oskar i panią róża pdf, audiobooki dla dzieci, publio wyborcza…