Primum non nocere

Autor: Emelie Schepp

Trzecia po „Naznaczonych na zawsze” i „Białym tropie” powieść kryminalna szwedzkiej autorki. której książki są regularnie nagradzane i jak dotąd zostały przetłumaczone na 29 języków. Główna bohaterka. Jana Berzelius. „prokurator poza granicami prawa”. której mroczna przeszłość kładzie się cieniem na całe jej życie. musi zmierzyć się z serią bestialskich zbrodni. Ktoś okalecza swoje ofiary. Czy robi w akcie szaleństwa. czy też kryje się za tym coś innego?

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 33


Dawid Janczyk. Moja spowiedź

Autor: Patryk Dobrowolski

Wielki talent.Rekordowy transfer. 

Nałóg. który zniszczył wszystko.

Świetny występ w młodzieżowych mistrzostwach świata w Kanadzie w 2007 roku pokazał. jak wielki drzemie w nim talent. Stawiano go w jednym szeregu z Sergio Agüero. chciały go u siebie Inter i Atlético. ale za rekordowe 4.2 miliony euro trafił do CSKA Moskwa. Stolica Rosji miała być trampoliną do wielkiej kariery Dawida Janczyka. Okazała się przekleństwem. które zapoczątkowało jego upadek…

„Moja spowiedź” to rozliczenie się z przeszłością jednego z największych talentów w historii polskiego futbolu. To opowieść o samotności. niewłaściwym towarzystwie. wizytach w najlepszych nocnych klubach. łatwych pieniądzach. braku cierpliwości. I o nałogu. który może rozpocząć się od jednego dr

:

Cena:wszechświat równoległy, ebook do pobrania, najlepsze książki o inwestowaniu, ślepowidzenie pdf, skorpion czarny, szczesliwy mozg, słownik frazeologiczny pdf, wojna trzydziestoletnia prezentacja, oczy smoka, anthony giddens socjologia pdf, inna miłość szejka pdf, jak pobrać książkę z ibuk, resident evil 2 opis przejścia, dalekie pawilony, bezpieczeństwo informacyjne pdf, potęga podświadomości mp3 free, renata marciniak, bogda pawelec, pułapki myślenia pdf, krzysztof warchoł program nauczania wychowania fizycznego pdf chomikuj…