https://woblink.com/product-publication/download/133728/epub

1:

:

Cena:


Odkąd odeszła

Autor: Susan Lewis

Porywająca opowieść o mrocznych sekretach. które mogą zabić

Andee Lawrence to była detektyw. której małżeństwo jest w rozsypce. Aby nie pogrążyć się w smutku. kobieta rzuca się w wir pracy i zaczyna prywatne śledztwo w sprawie tajemniczego zniknięcia nastolatki. która zaginęła dwa lata temu.

Rowzee Cane. lokalna emerytowana nauczycielka. niedawno dowiedziała się. że ma groźnego guza mózgu. Postanawia nie informować o tym rodziny. choć jej stan się pogarsza w bardzo szybkim tempie.

Kobiety jeszcze nie wiedzą. że ich drogi się skrzyżują i razem odkryją wielki sekret. który wpłynie na ich życie bardziej. niż mogłoby im się wydawać. Sekret. który być może nigdy nie powinien zostać odkryty.

__

O autorce

Susan Lewis – kiedy miała 9 la

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 3


Odwet oceanu

Autor: Frank Schätzing

Jak wiele ingerencji człowieka może znieść natura?

Co się wydarzy. gdy żywioł w końcu się zbuntuje?

Peruwiański rybak ginie bez śladu na morzu. U wybrzeży Norwegii

eksperci od odwiertów naftowych odkrywają na dnie zagadkowe

kolonie robaków. Potem wydarzenia następują jedno po drugim.

Wieloryby i delfi ny atakują łodzie z pasażerami. Parzące meduzy

przepędzają turystów z plaż. W restauracjach eksplodują homary.

rozpryskując śmiertelnie niebezpieczną substancję. Miliardy krabów

wychodzą z morza i zatruwają miasta na wschodnim wybrzeżu Ameryki.

I wreszcie połowa Europy znika pod wodą na skutek potężnego

tsunami…

Świat morski. zagrożony przez bezmyślną działalność człowieka.

musi się bronić.

Thriller ekologiczny bazujący na rzetelnej wiedzy naukowej.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 47.9


Bona. Zmierzch Jagiellonów

Autor: Magdalena Niedźwiedzka

Pierwsza z cyklu biograficznych powieści Magdaleny Niedźwiedzkiej „Zmierzch Jagiellonów”.

Polityka i spisek. wojny. krew i bezwzględność zmieniają ludzi w bestie. które w renesansowych stolicach Europy przeistaczają się w wielkich humanistów. mecenasów sztuki i obrońców wiary. Oto ludzie targani namiętnościami. nieufni. pogrążający się w obsesjach i samotni: król Polski Zygmunt I Stary. wielki mistrz krzyżacki Albrecht Hohenzollern. Anna – księżna mazowiecka – oraz inne wybitne osobistości pierwszej połowy XVI wieku. a wśród nich przede wszystkim Bona Sforza – królowa Polski i wielka księżna litewska. Życie nauczyło ją skrywania uczuć. Już jako dziecko była świadkiem zdrady. śmierci. okrucieństwa i bezwzględności. Zrozumiała. że ludzie to wyłącznie zabawki w rękach nielicznych i że nikt. nawet własna rodzina. nie jest gwarancją bezpieczeństwa. zapewnia je wyłącznie status społeczny i bogactwo. Bała się kochać. ponieważ miłość oznaczała tylko ból.

Dokąd zmierzają i czego pragną?

Kolejna z cyklu:

Barbara Radziwiłłówna

Magdalena Niedźwiedzka – autorka zbeletryzowanych biografii ‚Królewska heretyczka’ i ‚Maria Skłodowska-Curie’ oraz cyklu ‚Opowieści z angielskiego dworu’. Łączy pracę na uczelni technicznej z pisaniem powieści. W wolnych chwilach maluje obrazy olejne.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 35.9współlokatorzy beth o’leary, platon dialogi pdf, gramatyka niemiecka pdf, coben obiecaj mi, hans hoppe, ortopedia duttona, john urry, orbita keplerowska, jesper juul nie z miłości chomikuj, marcin romanowski, józef dziechciarz, dental estetic, dudka instrument, księga hioba audiobook, oświecenie filozofia, zagłodzić raka, dylemat ba paris, anna basińska, gta 5 mapa części statku kosmicznego, jarosław pieczonka książka, dziesięć poniżej zera pdf…