Autoterapia. Sposoby i metody leczenia duszy i ciała

Autor: Ewa Kulejewska

EWA KULEJEWSKA – psychoterapeuta. jasnowidząca. wróżka udzielająca porad w telewizji EzoTV. wykładowca Studium Psychologii Psychotronicznej. autorka książkowych bestsellerów – oferuje Ci zupełnie nowy wymiar postrzegania. diagnozowania i leczenia chorób.

 

Pokaż język. a powiem. co Ci dolega. Już sam wygląd skóry wiele mi zdradzi o Twoim stanie zdrowia. Ta książka umożliwi Ci zgłębienie zagadnień takich jak:

 • działanie stresu na Twój organizm.
 • choroby psychosomatyczne i sposoby zapobiegania im.
 • sprawdzone ćwiczenia relaksacyjne.
 • widoczne dla każdego objawy wielu groźnych chorób.
 • leczenie narządów wewnętrznych za pomocą łatwo
 • dostępnych ziół. owoców i warzyw
 • … i wielu innych.
 • 54.9: https://woblink.com/ebook/skuteczne-nawyki-brendon-burchard-136115u

  Cena:


  ISBN

  9788365973832: Wydawnictwo

  Format

  31.9: https://woblink.com/ebook/wyzwolenie-zwierzat-anna-szczesna-singer-peter-anna-alichniewicz-136788u

  Cena:  ebook szatan z siódmej klasy za darmo, dziady cz 3 wypracowanie na podstawie fragmentu, dziady cz ii pdf, nikita pietrow, konrad wallenrod interpretacja, jaster stanisław, uspiony, zygfryd juczyński, j sterling, whitney g niegrzeczny szef pdf, wacław potocki utwory, grzegorz pac, molicka, dieta ketogenna książka, sprawozdanie finansowe książka pdf, zbrodnie w nickelswalde, chodakiewicz polska dla polaków…