24.99: https://woblink.com/ebook/czerwony-alarm-james-patterson-marshall-karp-133912u

Cena: Marshall Karp

Księga dzieci

Autor: OSHO

Dzieci są spontaniczne. zachowują się swobodnie. Są radosne i gotowe do zabawy. twórcze. Nasza kultura przejawia skłonność do patrzenia na dzieciństwo przez różowe okulary i nostalgiczne wspomnienia. Prawda wygląda jednak tak. że wychowanie w rodzinie i szkolna edukacja często pozbawiają dzieci tych naturalnych darów. Są one składane na ołtarzu ‚szybkich postępów’ i dobrego zachowania. Choć wielu z nas wspomina z czułością swoje dzieciństwo. to tylko dla nielicznych dzieci jest to rzeczywiście radosny okres życia. Osho stwierdza: ‚Każde dziecko pragnie dorosnąć tak szybko. jak to tylko możliwe. Wydaje się mu bowiem. że dorośli są silni. że mogą robić to. co chcą. i że mają dużo pieniędzy. Naturalnie każde dziecko chce szybko urosnąć’.

Ta książka nawołuje do stworzenia ‚Ruchu Wyzwolenia Dzieci’. Jest przewodnikiem dla każdej osoby dorosłej. która chce ‚zejść dziecku z drogi’. by mogło rozkwitać. realizować najgłębszy potencjał i osiągać trwałą radość.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Publikacje naukowe

Autor: Piotr Siuda

Co. jak i po co pisać oraz publikować? Jak doskonalić warsztat pisarski? Jakie są kryteria recenzowania? Jak wypełnić wniosek grantowy? Na te i wiele innych pytań odpowiadają dwaj naukowcy. praktycy działający w dwóch różnych dyscyplinach: dr Piotr Siuda. socjolog z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. prowadzący warsztaty z efektywnego publikowania naukowego. oraz dr hab. Piotr Wasylczyk z Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. autor popularnej książki Prezentacje naukowe. Praktyczny poradnik dla studentów. doktorantów i nie tylko (PWN. 2017).

Autorzy w przystępny sposób podpowiadają. jak pisać artykuły naukowe oraz inne prace akademickie oraz jak je publikować – również w najbardziej prestiżowych czasopismach. Prowadzą czytelnika

Włóż buty i idź naprzód. O odnalezieniu sensu. pokonaniu lęku i zniechęcenia

Autor: Joël Pralong

Dobrze jest czuć się w swym życiu jak w dopasowanych butach. Joël Pralong. od lat wspierający ludzi pogubionych. we Włóż buty i idź naprzód! wskazuje ścieżki. na których można znaleźć spokój duszy. uciec od świata rządzonego przez hedonizm.

Zanim dopadnie cię depresja lub wypalenie. „idź ku sobie”. pozwól jak najszybciej przyciągnąć się wewnętrznemu wezwaniu płynącemu z twej duszy. a poczujesz się przyjęty. kochany. rozpieszczany. pocieszany. jak dziecko pocieszane przez swoją matkę.(fragment książki).

Wydawnictwo: W Drodze

juul twoje kompetentne dziecko pdf, dziady 2, opowieści grzegorza, lektura asiunia, ksiazki na kindle, guzik angielski, hold you close pdf, streszczenie bajki robotów jak ocalał świat, błekitna kropka, antymonachomachia streszczenie, maria majdan, hovind, fizjoterapia w geriatrii pdf, finanse przedsiębiorstw książka pdf, małgorzata syczewska, zespół aspergera książka, podstawy zarządzania organizacjami, the settlers: narodziny kultur, odcięta ręka, alain de botton książki, podstawy pielęgniarstwa tom 1, klauzule generalne w prawie cywilnym, marionetka pdf…