ISBN

9788380887572: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/reklama-tomasz-domanski-winston-fletcher-129400u

Cena:


Futbolowa rewolucja

Autor: Keoghan Jim

Jeśli sądzisz. że piłka nożna jest skazana na podstarzałych działaczy. „betonowe” związki i szemrane układy. to bardzo się zaskoczysz! Poznaj historię nowoczesnego futbolu. zrodzonego z zaangażowania. determinacji i współpracy zwykłych kibiców. Zobacz. jak oddolny ruch odmienił oblicze piłki nożnej w Wielkiej Brytanii. A potem pomyśl. jak dużo możesz zrobić na naszym. polskim boisku. Zjawisko. jakim jest futbol. doczekało się wielu opracowań i publikacji – poczynając od naukowych i historycznych. przez powieści fabularne po publicystykę i reportaż. Jednak takiej książki na rynku polskim jeszcze nie było! „Fultbolowa rewolucja” opowiada o zmianach. jakie dokonały się w mateczniku piłki nożnej. którym jest Wielka Brytania. Jest to historia oddolnego ruchu społecznego mającego na celu uzdrowienie ws

99: https://woblink.com/ebook/prochnica-wczesnodziecieca-joanna-zemlik-133601u

Cena:


Twoja krew nie kłamie

Autor: Sabine Linek

Co może powiedzieć badanie żywej kropli krwi o twoim zdrowiu?

Jednym z bardziej niezwykłych odkryć ostatnich lat w medycynie naturalnej jest badanie żywej kropli krwi. które pozwala na zobrazowanie ogólnego stanu zdrowia organizmu. Na jego podstawie można określić m.in. stopień zakwaszenia organizmu. obecność w nim pasożytów i grzybów. ciężkich metali i toksyn. niedobory witamin i minerałów (np. żelaza). jakość białych i czerwonych krwinek czy też ryzyko wystąpienia zawału serca.

Sabine Linek w książce odpowiada na wiele pytań dotyczących tego badania i kompleksowo omawia wszystkie aspekty z nim związane. Znajdziesz w niej:

– szczegółowe objaśnienia. na czym polega badanie żywej kropli krwi;

– wskazówki. dzięki którym samodzielnie odczytasz jego wyniki;

https://woblink.com/product-publication/download/129117/epub: 1

Cena:


Buszujący w barszczu

Autor: Konstanty Usenko

Od egzystencjalnej garażowej nuty przez hip-hop aż po fotogeniczną i ironiczną „traszkulturę” – „Buszujący w barszczu” to mapa nowej rosyjskiej kontrkultury w plastikowo-szklanej erze oligarchicznego kapitalizmu.

Autor bierze pod lupę współczesne zjawiska muzyczne. kładąc szczególny nacisk na osiedlowy rap i jego przesłanie. Opisuje. co stało się z dziedzictwem kultury punk i nowej fali czasów pierestrojki. która inspiruje dziś młode pokolenie artystów. Pokazuje barwną mozaikę nawiązań do tradycji awangardy początku XX wieku. radzieckiej fantastyki. „kosmicznej” analogowej elektroniki. syberyjskiego szamanizmu i szemranej „błatnej” kultury.

Tęsknota za duchem radzieckiego humanizmu. frustracje mieszkańców bloków z wielkiej płyty. postironia nowej dresiarskiej mody. teoria korzeni i narodziny dyskursu feministycznego… Konstanty Usenko. wytrawny stalker z zakazanej Strefy i niestrudzony przewodnik. przedziera się przez gęstwiny Barszczu niczym przez rzeczywistość. w której żyją jego bohaterowie. Łodygi muzycznych i kulturowych mutantów są ze sobą mocno splątane.

„Gdy Usenko pisze o muzyce. o Rosji. o przestrzeni poradzieckiej. to mogę tylko pić z zawiści wódkę za wódką. walić kreskę za kreską. kompulsywnie i łakomie czytać. co napisał. zachwycać się do łez i ryczeć z wściekłości. że nie ja to napisałem.” Ziemowit Szczerek

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 37.9leszek kozioł, quo vadis mp3 pobierz za darmo, bomba atomowa hitlera, mariana zapata, czarna madonna mróz pdf, sapiens audiobook, medioznastwo, robin hood legenda sherwood pobierz, dzieje stanisława wokulskiego, far cry primal poradnik, książka o psychopatach, zadania z elektrotechniki z rozwiązaniami pdf, logistyczna obsługa klienta literatura, język włoski pdf, maria czajkowska, zdążysz, wzburzenie…