Cukrzycę można wyleczyć. Naturalne metody zapobiegania i odwracania skutków cukrzycy typu 2

Autor: Jason Fung

Doktor Fung wyjaśnia związek pomiędzy glukozą a insuliną i to. jak one wspólnie prowadzą nie tylko do otyłości i cukrzycy. ale również do mnóstwa innych powiązanych z nimi chorób jak atak serca. zastoinowa niewydolność serca. udar. niewydolność nerek czy ślepota. Zachęca do wyeliminowania cukru i przetworzonych węglowodanów oraz zastąpienia ich zdrowymi pokarmami z właściwymi tłuszczami. Podaje prosty sposób na odwrócenie cukrzycy typu 2. zajmując się jej główną przyczyną. dietą. Udowadnia. że jest ona w pełni odwracalna i można jej zapobiec. Z książki dowiesz się. dlaczego konwencjonalne terapie oparte na insulinie lub innych lekach obniżających poziom glukozy we krwi mogą zaostrzyć problem. prowadząc do znacz

:

Cena:


ISBN

9788381471060: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/torusy-tomasz-grzegrzolka-140697u

Cena:


Uszkodzenia autoimmunologiczne – ukryta przyczyna chorób. Jak wyeliminować otyłość. chroniczne zmęczenie i inne groźne objawy

Autor: O’Bryan Tom

Czy na pewno ten problem Cię nie dotyczy?

Miliony ludzi cierpią wskutek schorzeń autoimmunologicznych. a większość z nich nie jest tego nawet świadoma. To właśnie te dolegliwości stanowią główną przyczynę większości przypadków tycia. zaburzeń funkcjonowania mózgu. wahań nastrojów oraz chronicznego zmęczenia. Ostatecznie rozwijają się w pełnoobjawową chorobę Alzheimera. stwardnienie rozsiane. osteoporozę. cukrzycę i toczeń. Stoją również za pojawianiem się chorób serca i nowotworów.

 

Zareaguj zanim będzie za późno!

Znajdziesz tutaj dwa trzytygodniowe plany naprawcze organizmu. Przez pierwsze 21 dni będziesz korzystać z jadłospisu inspiro

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.9zimbardo pdf, witchborn, grzegorz teresiński, bystre zwierzę, liczby po japońsku wymowa, angielski ćwiczenia słownictwo pdf, pedagogika twórczości szmidt pdf, statyka, blask szminki, korona na zawsze geneva lee, jesienny pocałunek, dominic natasha knight, jacek dehnel blog, układ krążenia pdf, mikolaj andrzej janusz, rehabilitacja i pielęgnowanie osób niepełnosprawnych strugała pdf, ksiązka pdf, joseph conrad i narodziny globalnego świata, fleszer, agnieszka krawczyk czary codzienności…