Julka

Autor: M. Sinners

Życie dziewiętnastoletniego Marcina przypomina dopracowany w każdym szczególe scenariusz filmowy. Chłopak wie. że po ukończeniu studiów medycznych czeka go świetlana przyszłość – praca w prestiżowej klinice u boku ojca i zapewniony dobrobyt. Nie wszystko jednak pójdzie zgodnie z planem. który przygotowali rodzice Marcina… Już wkrótce pilny student zamieni się w bezwzględnego gangstera handlującego narkotykami. a bezpieczny świat. w jakim się do tej pory obracał. przestanie mieć dla niego znaczenie.

Czy dwie młode kobiety. które nagle pojawią się na jego drodze. uświadomią mu. jak wiele stracił? Czy zbuntowany chłopak będzie umiał przyznać się do popełnionych błędów? I czy da się je kiedykolwiek naprawić?

Wciąż myślałem o swoim nowym życiu. Już nie o ty

:

Cena:


ISBN

9788381470247: Wydawnictwo

Format

22: https://woblink.com/ebook/lekcje-radosci-radoslaw-lorych-133768u

Cena:


Anara. Zagłada

Autor: Marcin Zajdler

Kontynuacja debiutanckiej powieści Marcina Zajdlera pt. ‚Anara’.

Ar-khan rośnie w siłę. Ofiarowana przez boga moc. pozwala kapłanom przybierać formy krwiożerczych potworów. Aleks świadomy swych słabości szuka sposobu na wzmocnienie własnego ciała. Yormudhal pogrąża się w żałobie i chaosie po nieoczekiwanym odejściu króla. Pojawia się kobieta. która rości sobie prawo do tronu Podziemnego Miasta. Jednocześnie w odległym Antaresie Mei i Ayame muszą zmierzyć się z zupełnie nowym zagrożeniem. Seria tajemniczych mordów w okolicznych wioskach sprawia. że wszyscy ponownie żyją w strachu. Kto stoi za wszystkimi zabójstwami? Odpowiedź na to pytanie jest bardziej przerażająca. niż mogłoby się wydawać. Przed Anarą pojawia się widmo zagłady. za którym wcale nie stoi

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.9


Odwet oceanu

Autor: Frank Schätzing

Jak wiele ingerencji człowieka może znieść natura?

Co się wydarzy. gdy żywioł w końcu się zbuntuje?

Peruwiański rybak ginie bez śladu na morzu. U wybrzeży Norwegii

eksperci od odwiertów naftowych odkrywają na dnie zagadkowe

kolonie robaków. Potem wydarzenia następują jedno po drugim.

Wieloryby i delfi ny atakują łodzie z pasażerami. Parzące meduzy

przepędzają turystów z plaż. W restauracjach eksplodują homary.

rozpryskując śmiertelnie niebezpieczną substancję. Miliardy krabów

wychodzą z morza i zatruwają miasta na wschodnim wybrzeżu Ameryki.

I wreszcie połowa Europy znika pod wodą na skutek potężnego

tsunami…

Świat morski. zagrożony przez bezmyślną działalność człowieka.

musi się bronić.

Thriller ekologiczny bazujący na rzetelnej wiedzy naukowej.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 47.9


ISBN

9788380534711: Wydawnictwo

Format

35: https://woblink.com/ebook/oswoic-alergie-mylek-danuta-133708u

Cena:broń w wojsku polskim, byle by czy byleby, filozofia dowcipu, mniejszości wyznaniowe w polsce, wolański edycja tekstów pdf, literatura studia, śni, analiza strategiczna przedsiębiorstwa pdf, problemy edukacyjne, tomasz organek teoria opanowywania trwogi, playboy laurelin paige pdf, ewolucja muzyki, daniel szeligowski, koronka wyzwolenia, streszczenie szczegółowe kłamczucha, optyka kwantowa…