Spotkania z Jezusem. Historie ludzi. w których życiu Jezus uczynił cuda

Autor: James Stuart Bell

Kiedy patrzyłam w zdumiewające oczy Chrystusa – nie potrafię nawet powiedzieć. jakiego były koloru – dotarło do mnie. jak całkowicie mój Zbawca troszczy się o mnie. Był to najcenniejszy podarunek. jaki można dostać – stanąć twarzą w twarz z bezwarunkową miłością.

/ fragment

Zranienia z przeszłości. śmierć dziecka. trudności finansowe. uciążliwa choroba czy codzienne troski – wielu z nas przeżyło momenty. w których do głowy przychodziło dramatyczne pytanie: „dlaczego ja?”. Lekarstwem na głęboki smutek. strach albo chwilowe zatroskanie może być obecność samego Boga. zdolnego odmienić nasze życie. W tej książce znajdują się poruszające świadectwa osób. które zaznały bliskości Jezusa wtedy. gdy bardzo Go potrzebowały. Niektórzy wzywali Jego pomocy głośno. inni czekali z cichą nadzieją. a jeszcze inni wierzyli. lecz nie spodziewali się tak cudownego spotkania. Historie o duchowym doświadczeniu. ale przede wszystkim o wielkiej miłości Boga do człowieka. napełniają nadzieją. że On jest wśród nas i nieustannie troszczy się o nasze życie.

Wydawnictwo: Esprit

Cena: 25.9


ISBN

9788375156683: Wydawnictwo

Format

27.99: https://woblink.com/ebook/swiatlo-ktore-utracilismy-jill-santopolo-30963u

Cena:


The Bravo of London

Autor: Ernest Bramah

„The Bravo of London” is a book in the Max Carrados series. Also. Max Carrados will be followed by „The eyes of Max Carrados” in 1923. „The Specimen Case” in 1924. „Max Carrados Mysteries” in 1927. and „The Bravo of London” in 1934. Max Carrados is a blind detective who uses his remaining senses in such a way that his blindness is often not immediately apparent to others. Working with his old friend. Louis Carlyle. a private investigator. the wealthy Carrados pursues his talent for detection whenever he pleases without accepting a fee. It is the first appearance of the blind sleuth Max Carrados whom. accompanied by his faithful but not always insightful Carlyle. was created as a rival to Sherlock Holmes and quickly found a strong following amongst readers.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Okup krwi

Autor: John Boyle

Pierwsza taka książka. w której autor wnikliwie przygląda się kwestii współczesnego piractwa i wsłuchuje się w głosy wszystkich stron krwawego konfliktu

Po raz pierwszy w historii marynarki wojenne wszystkich światowych supermocarstw zjednoczyły się w walce przeciwko wspólnemu wrogowi – kilku tysiącom niedożywionych. zabiedzonych mężczyzn i chłopców. Ludzie ci ściśnięci w malutkich. otwartych łodziach oddalają się od rodzinnych brzegów na odległość nawet półtora tysiąca kilometrów. John Boyle to prawnik. który został filmowcem. Podczas tworzenia materiału dla National Geographic dotyczącego wojny z somalijskimi piratami prowadził rozmowy z ofiarami po wszystkich stronach konfliktu. Niezwykle złożona natura problemów. z którymi się zetknął. przykuła jego uwagę. Zjawisko współczesnego pira

27: https://woblink.com/ebook/kompania-sloni-vicki-constantine-croke-30702u

Cena:projektowanie urbanistyczne, fighter chomikuj, kroniki riyrii, handel ludźmi książki, metoda edukacyjna, niemiecki zadania, wprost 24, prozess, kobieta modliszka, emancypacja kobiet w lalce, orbita zysku, rodzenstwo bez rywalizacji, kino epoki nowofalowej…