Mądrość ciała. Odkryj wrodzoną inteligencje swojego organizmu i ciesz się zdrowiem.

Autor: Rachel Carlton Adams

Czy jesteś wiecznie zmęczona ? Cierpisz na przewlekły ból głowy. pleców albo innych części ciała? Jesteś przygnębiona albo doświadczas stanów lękowych? Masz alergie albo doskwierają ci choroby autoimmunologiczne? Straciłaś popęd seksualny? Jeśli masz jeden lub kilka z powyższych objawów. możliwe. że cierpisz na coś. co dr Rachel Carlton Abrams określa mianem chronicznego wyczerpania organizmu. a więc schorzenie. które objawia się tyciem. wysokim ciśnieniem krwi. wyczerpaniem i wieloma innymi symptomami drenującymi twoje ciało z energii.

W Mądrości ciała dr Abrams pomaga zrozumieć. że wszystkie te objawy. choć są uciążliwe. to stanowią dowód na inteligencję naszego ciała. Z ich pomocą twoje ciało próbuje ci coś powiedzieć. a czasem wręcz wykrzyczeć. I dopiero kiedy nauczysz się go słuchać. będziesz mogła cieszyć się długotrwałym zdrowiem. W swojej książce dr Abrams prezentuje 28-dniowy plan. stosowany przez tysiące osób. jakie przewinęły się przez jej klinikę. a zaprojektowany z myślą o zdrowiu fizycznym i emocjonalnym. Za pomocą testów i narzędzi diagnostycznych wyjaśnia ona. jak każda z nas może użyć własnej mądrości ciała w ocenie takich zjawisk jak stres. sen. popęd seksualny. ból. lęk. depresja. alergie czy choroby autoimmunologiczne.

Książka Mądrość ciała pomoże ci wprowadzić zmiany w sposobie odżywiania. codziennych nawykach i stylu życia. dzięki którym odkryjesz swoje własne potrzeby i stworzysz dla siebie warunki do życia w pełnym zdrowiu i równowadze.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 39.99


Przemyślny Porportuk. Wydanie dwujęzyczne z gratisami

Autor: Jack London

Barwne życie Jacka Londona dostarczyło mu mnóstwa inspiracji. W swoich krótkich prozatorskich utworach zawarł wiele wspomnień ze swoich podróży na Północ. Przemyślny Porportuk to jedno z wielu opowiadań. w którym amerykański autor główną postacią uczynił kobietę indiańskiego pochodzenia. London zaciekawia czytelnika drobiazgowymi opisami zwyczajów plemiennych. ale przede wszystkim tworzy wyrazistych. intrygujących bohaterów.

Jack London (John Griffith Chaney) – autor powieści i opowiadań z wątkami autobiograficznymi. London miał niezwykle barwne życie. Samouk. był m.in. poszukiwaczem złota w Klondike. marynarzem. reporterem. gazeciarzem. trampem i kłusownikiem. Jako korespondent wojenny relacjonował konflikt rosyjsk

attr/a/1/_name: attr/a/1/__cdata/0

Cena: _price


https://woblink.com/product-publication/download/141230/epub

1:

:

Cena:


:

31.2: https://woblink.com/ebook/podroze-sluzbowe–141166u

Cena:


1

:

:

Cena:kontratyp remigiusz mróz, kamieniena szaniec, mozg psychopaty, umysł milionera dawid piątkowski, magdalena sitek, bogaty albo biedny po prostu różni mentalnie pdf, michał trębacz, konkin, przygody pana samochodzika, system bezpieczeństwa wewnętrznego, nie boska komedia, wydawnictwo księgarnia akademicka, ks krzysztof salamon, rezydualne, nienasyceni online, alan carr jak rzucić palenie…