ISBN

9788365781369: Wydawnictwo

Format

27.5: https://woblink.com/ebook/mroczna-arena-placyd-jankowski-mario-puzo-30894u

Cena:


31025

19.99: https://woblink.com/ebook/rozlaka-dinah-jefferies-31025u

1

:

Cena:


Siedem grzechów głównych: pycha

Autor: Natalia Hebel

To opowiadanie napisałam w czasie pobytu w szpitalu. Od miłej starszej pani dostałam zeszyt. w którym notowałam w wolnych chwilach. Tak powstało to opowiadanie. Dałam je do przeczytania kilku pacjentkom. którym się spodobało. więc postanowiłam je po wyjściu ze szpitala przepisać i wysłać. Jest pierwszym z cyklu o siedmiu grzechach głównych. w planach mam napisanie kolejnych. Inspiracją był cykl filmowy ‚Dekalog’ Kieślowskiego. w którym były przedstawione pouczające historie. ‚Pycha’ opowiada historię dziewczyny. która wpadła w sidła sponsoringu. co doprowadza do tragedii.

Nazywam się Natalia Hebel. urodziłam się w 1992 roku. Debiutuję jako pisarka. choć zawsze lubiłam pisać. Jestem absolwentką klasy humanistycznej I LO w Brodnicy. WMiI UMK w Toruniu. gdzie uzyskałam

:

Cena:


Pod specjalną ochroną

Autor: Tina Duncan

Royce otrzymuje zlecenie ochrony prześladowanej przez byłego męża Sary Atwood. Uważa ją za rozpieszczoną córeczkę bogatego tatusia. Nie lubi takich kobiet. Jednak gdy poznaje Sarę bliżej. zaskakuje go swoim silnym charakterem. a jej dążenie do niezależności przysparza mu wielu kłopotów…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Historia Jakuba

Autor: Tadeusz Słobodzianek

Opowieść inspirowana faktami o księdzu i filozofie. który dowiaduje się. że nie jest tym. kim jest. Próbuje odkryć swoją prawdziwą tożsamość. ale we współczesnym świecie. w którym trzeba jasno określić swoje pochodzenie. wiarę czy narodowość. zaczyna coraz bardziej odczuwać swoją inność i obcość. a próby scalenia swojej  osobności w spójną całość raz po raz narażają go na nieoczekiwane sytuacje i przygody. które od tragizmu chroni śmiech i tocząca się wartko. niemalże burleskowa akcja.

Wydawnictwo: słowo/obraz terytoria

Cena: 25


Cztery noce z księciem

Autor: Eloisa James

Kiedy Mia Carrington miała piętnaście lat. oświadczyła nieznośnemu Evanderowi. przyszłemu księciu Pindar. że wyjdzie za kogokolwiek. byle nie za niego. Choćby był ostatnim mężczyzną na świecie! Ku jej przerażeniu kilka lat później okazuje się. że rzeczywiście pozostał jej tylko on…
Evander ma własne powody. żeby przyjąć desperackie oświadczyny Mii. Stawia jednak warunek: będzie z nią spędzał tylko… cztery noce w roku. I to tylko wtedy. gdy sama będzie go o to błagać.
A Mia nie zamierza go błagać o nic!
Czy coś mogłoby złamać tak mocne postanowienia?

Wydawnictwo: Amber

Cena: 34.8sopot przewodnik, lalki w ogniu, aneta załazińska, chyłka download, elex rozdziały, zbiór opowiadań izaaka babla, monika kordowska, wiedźmin 3 szlak bohaterów, książka byłam żoną szejka, elibra, mortal kombat xl poradnik, alphonse daudet, platon prawa, behawiorysta mróz pdf, aparat pojęciowy, sex z osobą niepełnosprawną, wichrowe wzgórza pdf, murzyn kupisz, tadeusz konwicki mała apokalips, testy gimnazjalne matematyka pdf, stefan wyspiański, hate to love you tijan, podstawy ekonomii książka…