Las

Autor: Maria Weryho

Książka Marii Weryho akcja bajki dzieje się starym lesie. który pomimo walk z siłami natury i swoich lat. nadal służy zwierzętom i ludziom jako źródło schronienia i pożywienia.

W e-booku znajdziemy takie rozdźiały jak: Las. Kuna. Jastrząb. Marcin Kaleka. Borsuk itp.

Pani Maria Weryho ma na swoim koncie wiele bajek oraz książek dotyczących wychowywania przedszkolnego m.in ‚Wychowanie przedszkolne’. ‚Jak zająć dzieci w wieku przedszkolnym: pogadanki. rozmowy. zabawy i robótki’. ‚Roboty z papieru ‚. ‚Jak to bywa…: powiastki dla dzieci ‚.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.9


1

Autor: Jan Charytoniuk

:

Cena:


Rozbitki

Autor: Juliusz Verne

Ogólnym tematem powieści jest rozwój autonomicznej społeczności ludzkiej. nie podlegającej żadnej władzy.

Powieść opowiada historię tajemniczego człowieka imieniem Kaw-dier (co w języku miejscowych Indian oznacza Dobroczyńca). który mieszkał w Magellanii. czyli na obszarze wokół Cieśniny Magellana. ziemi w owym czasie nietkniętej jeszcze przez cywilizację i nie należącej do żadnego państwa.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9vademecum logistyki pdf, wielka koalicja, zadania klasa 5 pola figur, chemia test gimnazjalny, zwiadowcy tom 13, elżbieta ura, biologia klasa 5 sprawdziany pdf, alex kava złowrogie niebo, abc pewności siebie i atrakcyjności, konstytucja wolności hayek pdf, metody badań pedagogicznych pdf, księgi jakubowe ebook, przyroda klasa 3, adam szot…