BARDZO ZŁE MIEJSCE

Autor: Tim Weaver

Prawda nie zawsze przynosi ulgę. Zwłaszcza. gdy jest okrutna.

Leonard Franks. detektyw z osiągnięciami. zrobił błyskotliwą karierę w londyńskim Wydziale Zabójstw. Po latach pracy przechodzi na zasłużoną emeryturę. O tym marzył – odludzie w Dartmoor. wiejska posiadłość. żona Ellie u boku. Zdaje się. że ta sielanka będzie trwała już zawsze. Jednak pewnego dnia wszystko rozsypuje się jak domek z kart. Leonard wychodzi z domu. by przynieść drewno. I nie wraca.

 

Mijają miesiące. policja wciąż nie ma nic. Żadnego tropu. Zrozpaczona rodzina w końcu puka do drzwi Davida Rakera. śledczego. specjalisty od spraw beznadziejnych. Jest mistrzem w szukaniu tych. których nikt nie potrafi znaleźć. Podejmując się śledztwa. nie zdaje sobie sprawy. w co tak naprawdę się pakuje. Za znikni

19.99: https://woblink.com/ebook/cukrzyca-jak-z-nia-zyc-dorota-drozd-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-tomasz-zajbt-maciej-jedrzejec-129557u

Cena:


Zdrowe przetwory

Autor: Jolanta Naklicka – Kleser

Ciesz się pysznymi smakami przez cały rok.

Zdrowe przetwory to niemal 80 przepisów na wyjątkowe przetwory – nie tylko pyszne. ale i zdrowe. W książce znajdziesz przepisy na tradycyjne przetwory – zarówno słodkie jak i wytrawne. w nowej. zdrowej odsłonie. a także autorskie receptury na wyjątkowe przysmaki. które wzbogacą Twoją spiżarnię i stół. m.in. ekspresowy dżem truskawkowy z chia. pesto z czosnku niedźwiedziego lub chutney z jabłek z czerwonym pieprzem i rozmarynem. Oprócz tego – garść przepisów na oliwy smakowe. octy owocowe oraz naturalne ekstrakty.

Pasteryzacja. kiszenie. marynowanie. fermentacja – oto techniki. które pozwolą Ci zamknąć w słoikach i butelkach smaki. którymi zachwycisz swoich bliskich.

Zapraszam Was w sentymentalną podróż do

9.9: https://woblink.com/ebook/jakie-zmiany-w-funkcjonowaniu-zwiazkow-zawodowych-beda-obowiazywac-od-1-stycznia-2019-r-ewa-podgorska-rakiel-130037u

Cena:


Viva

Autor: Patrick Deville

W krótkich rozdziałach pełnych anegdot. faktów historycznych. spotkań i zbiegów okoliczności. Patrick Deville tworzy panoramę wyjątkowego wrzenia rewolucyjnego. które miało miejsce w Meksyku – przede wszystkim w kilku jego miastach (w stolicy. ale również w Tampico czy Cuernavace) – w latach trzydziestych XX w.

Dwie najważniejsze postacie tej opowieści to Trocki. dla którego Meksyk był kolejnym etapem jego wygnania i który w odpowiedzi na procesy moskiewskie zorganizował IV Międzynarodówkę. oraz Malcolm Lowry. którego oszałamiające „Pod wulkanem” wstrząsnęło światem literackim. Drugi podziwiał pierwszego: światowa rewolucja robiła na nim wrażenie. Ale Trocki był również wielkim pisarzem. który mógłby odmienić historię literatury. gdyby jego szeroko zakrojona misja nie została zahamowana.

W tej opowieści krzyżują się drogi Fridy Kahlo. Diego Rivery. Tina Modotti. zagadkowego B. Travena o niezliczonych wcieleniach. André Bretona czy Antonina Artaud tropiącego ślady plemienia Tarahumara. To rodzaj zachwycającego danse macabre. w którym duch prowadzi każdego do jego grobu. To dużo lepsze od rezygnowania ze swoich marzeń.

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 23.5


ISBN

9788323392309: Wydawnictwo

Format

42: https://woblink.com/ebook/wybrane-polityki-publiczne-unii-europejskiej-jan-wiktor-tkaczynski-swistak-marek-129983u

Cena: Świstak Marekantologia polskiego reportażu xx wieku, czasopisma naukowe online, współczesne społeczeństwo, tadeusz czekalski, everyday english pdf, kod duszy, mirosław bochenek, sirtfood pdf, zakazana ella fields pdf, sprawdziany matematyka klasa 4, książka origami dla dzieci, chłopiec z grenlandii pdf, moj zawodnik pdf, mariamagdalena, test z przygód odyseusza, m jak milosc 1414, tablice i wzory do projektowania konstrukcji żelbetowych z przykładami obliczeń pdf, farmakologia korbut pdf, fromm o sztuce miłości, terapia zajęciowa pdf…