Prawo miłości

Autor: Whitney G.

Trzeci tom jednej z najlepiej ocenianych serii erotycznych na świecie!

Kiedy Andrew ostrzegał ją. że jest zimnym i bezdusznym draniem. który nigdy się nie zmieni. powinna była mu uwierzyć. Jednak teraz jest już za późno. bo Aubrey się zakochała.

Wydawało się. że wszystko między nimi się układa. ale Andrew wywinął taki numer. że. Aubrey oprócz miłości będzie musiała znaleźć w swoim sercu miejsce na nienawiść. bo nigdy mu nie wybaczy tego. co zrobił.

Andrew jest przekonany. że Aubrey da się zastąpić. więc wpada w wir przypadkowych randek. Jednak każda kobieta. do której chce się zbliżyć. przypomina mu blondwłosą piękność. w której oczach przeglądał się tyle razy. Chociaż wyrzucił Aubrey ze swojego życia. nie zdawał sobie sprawy. jak bardzo stała się dla niego ważna.

Czy

59: https://woblink.com/ebook/wielka-historia-swiata-tom-ix-swiat-w-latach-1800-1850-andrzej-chwalba-tadeusz-czekalski-dobrochna-kalwa-michal-baczkowski-126764u

Cena: Tadeusz Czekalski


Playboy

Autor: Laurelin Paige

Najpierw był ‚Twardziel’. teraz nadchodzi ‚Playboy’!

Micah Preston to największe ciacho Hollywood. Seksowny. sławny. bogaty – ten facet ma wszystko. Jednak Micah słynie nie tylko z gry aktorskiej. ale także z licznych podbojów i tego. że nie da się go zatrzymać na dłużej.

Kiedy siedem lat temu poznał na imprezie Maddie Bauer. nikt jeszcze o nim nie słyszał. Przeżyli wspólnie gorące. upojne chwile. a potem on już nie zadzwonił. pozostawiając dziewczynę rozczarowaną.

Jednak los znowu ich połączy. Maddie zostanie asystentką kamerzysty na planie najnowszego filmu Micah. W powietrzu zaiskrzy. a napięcie między tą dwójką będzie musiało znaleźć jakieś ujście.

Jednak czy Maddie da szansę słynnemu playboyowi?

__

‚Słodki i seksowny romans z dużą liczbą ek

:

Cena:


ISBN

9788324048878: Wydawnictwo

Format

27.99: https://woblink.com/ebook/ortodroma-mateusz-janiszewski-126777u

Cena:


Relacje i stosunki międzynarodowe w kształtowaniu bezpieczeństwa europejskiego

Autor: Krzysztof Załęski

Relacje i stosunki polityczne stanowią podstawę systemowego podejścia do kształtowania bezpieczeństwa. jak również analizy tego zjawiska. W naukach humanistycznych i społecznych stosunki polityczne stanowią ogólne pojęcie używane na określenie relacji politycznych zachodzących we współczesnym świecie. są także rodzajem stosunków społecznych obejmujących kontakty polityczne pomiędzy różnymi podmiotami przestrzeni międzynarodowej (państwami. instytucjami. organizacjami. obywatelami). Międzynarodowe stosunki polityczne opisują relacje zachodzące w sferze polityki. w różnych obszarach przestrzeni międzynarodowej. które mają istotny wpływ na poczucie i kształtowanie bezpieczeństwa międzynarodowego.

:

Cena:


Theodore Boone: Afera

Autor: John Grisham

Przed Theo Boone’em koszmarny tydzień. Jeśli chce zostać prawnikiem. musi dać z siebie wszystko podczas wielogodzinnych egzaminów. Ich wyniki będą porównywane w kilku sąsiednich szkołach i najlepsi uczniowie dostaną się do najlepszych licealnych klas. Wkrótce anonimowy donos sugeruje. że odpowiedzi w jednej ze szkół zostały sfałszowane. Przez to marzenia Theo zawisły na włosku. Młody prawnik musi przyjrzeć się tej aferze. A także spróbować ocalić przyjaciela. któremu grozi niebezpieczeństwo ze strony kogoś bliskiego.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 28


Perfekcyjna śmierć

Autor: Helen Fields

Psychopatyczny morderca znajduje perfekcyjne narzędzie zbrodni…
Czy zdoła nim zadać perfekcyjną śmierć?…

Na wzgórzu w parku zamarza naga dziewczyna.
Szefowa fundacji charytatywnej umiera na tajemniczą chorobę.
Inspektor Luc Callanach i świeżo awansowana nadinspektor Ava Turner nie wiedzą jeszcze. że w Edynburgu grasuje seryjny morderca.
Pozbawia swoje ofiary życia w najzimniejszy. najbardziej okrutny sposób. Umierają powolną. bolesną śmiercią.
Ava i Luc zmagają się z własnymi problemami. a teraz muszą rozwiązać najtrudniejszą sprawę w swojej karierze: zbrodni pozornie bez motywu. Lecz wkrótce odkryją powód. dla którego morderca zabija – tak szokujący. że przekracza wszystko. z czym spotkali się do tej pory…

W: https://woblink.com/ebook/bocko-barbara-rejek-126904u

Cena:


Złam szyfr ludzkich zachowań

Autor: Vanessa van Edwards

Naukowe spojrzenie na sukces w relacjach z ludźmi. Ta książka to niezwykle praktyczny trening rozwoju kompetencji społecznych oraz inteligencji interpersonalnej.

Czy zdarza ci się czuć nieswojo podczas spotkań networkingowych? Czy zastanawiasz się czasem. co tak naprawdę myśli o tobie ktoś. z kim się umówiłeś na randkę? Chciałbyś umieć odczytywać ludzkie emocje? Jeśli tak. to pora zacząć zgłębiać naukę o ludziach. Opanowanie kompetencji społecznych odmieni twoje życie.

Vanessa Van Edwards posiadła sztukę odczytywania ludzkich zachowań. Stworzyła laboratorium badawcze. w którym zajmuje się ukrytymi czynnikami kształtującymi nasze postępowanie. Udało jej się złamać kod! W swojej książce Złam szyfr ludzkich zachowań przedstawia różne tajemnice. syst

79.2: https://woblink.com/ebook/przeciwdzialanie-praniu-pieniedzy-oraz-finansowaniu-terroryzmu-nowe-procedury-kamila-grabowska-127320u

Cena:


ISBN

9788381191685: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/ponadwymiarowy-zasieg-umyslu-wojtowicz-maksymilian-126910u

Cena:znachor pdf, quake wars, zarządzanie książki pdf, nazywam się maria skłodowska curie pdf, ebooki, witkacy szewcy pdf, ibuk.pl, audiobook opowieść wigilijna, cywilizacja dusz pdf, windelband, bandyci i celebryci chomikuj, trening uzupełniający dla wspinaczy, elżbieta weiss, surmacz jarosław bożydar…