Jagodowa miłość. Tom 1. Cała przyjemność po mojej stronie

Autor: Natalia Sońska

W cukierni „Słodka” już od progu pachnie wanilią i sernikiem. Jagoda piecze i ozdabia słodkości. wkładając w to całe serce. Regularnie do „Słodkiej” zagląda Tomasz – czy to zasługa pysznego sernika. czy zamkniętemu w sobie wdowcowi wpadła w oko autorka jego wyjątkowej receptury? Jagoda zaczyna dostrzegać. że łączy ją z sympatycznym Tomkiem podobne poczucie humoru. a tematów do rozmów nigdy nie brakuje. Czy dzięki pogawędkom przy ciastku kobieta przestanie myśleć o czekającym ją rozwodzie i otworzy się na nowe uczucie? Jak zaufać kolejnemu mężczyźnie. gdy jeszcze nie ostygły wspomnienia zdrad męża?

W nowej serii Natalia Sońska kusi dobrze wypieczonymi historiami i słodko-gorzkimi. ale z odrobiną lukru. wyznaniami bohaterów. Spróbuj. a

19.9: https://woblink.com/ebook/byl-sobie-szczeniak-ellie-w-bruce-cameron-124631u

Cena:


Czy nauka pogrzebała Boga?

Autor: John C Lennox

Czy nauka musi być w opozycji do religii? Czy ci. którzy wierzą. że świat został stworzony przez Boga. są naiwnymi głupcami? Odrzucający istnienie Boga naukowcy będą zawsze przywoływali swoje argumenty. pośród których nie ma miejsca na szaleństwo. jakim jest wiara. Zapatrzeni ślepo w prawa. prawdy. twierdzenia i reguły nie są skłonni dostrzec. że to właśnie wiara w odkrywanie niemożliwego i nieznanego jest fundamentem nauki. Bo czy ktokolwiek próbowałby odkrywać nieznane lądy. nie wierząc w to. że one istnieją? Ta książka opowiada o potędze ludzkiego rozumu. o jego niewyobrażalnych możliwościach. I o pokorze tych. którzy ufając nauce. nigdy nie przestali wierzyć.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 38.99


Tęsknota nachodzi nas jak ciężka choroba. Korespondencja wojenna rodziny Finkelsztejnów (1939-1941)

Autor: Ewa Koźmińska-Frejlak

Listy – skoncentrowane często na sprawach z punktu widzenia zewnętrznego obserwatora drobnych. napisane językiem zanurzonym w rodzinnej historii. nasycone emocjami – dokumentują siłę łączącej Finkelsztejnów więzi.

Są także ważnym źródłem informacji na temat środowiska. w którym przed wojną byli oni osadzeni: żydowskich dziennikarzy. literatów. aktorów. muzyków. artystów plastyków czy wreszcie działaczy społecznych i politycznych.

…Po prostu tęsknota nachodzi nas jak ciężka choroba. a w okresie świąt czy jakichś uroczystych dni rodzinnych. gdy napływają wspomnienia razem przeżytych szczęśliwych chwil.

26.99: https://woblink.com/ebook/dziennik-lowcy-przygod-etiopia-szymon-radzimierski-125696u

Cena:


ISBN

9788380738737: Wydawnictwo

Format

20.9: https://woblink.com/ebook/o-czym-szumia-wierzby-kenneth-grahame-127343u

Cena:shantaram mobi, kroniki bane’a pdf, sen faraona, interakcjonizm, chyłka tom 2, teoria chaosu, jacek oskarbski, frankenstein pdf polski, harlan coben jeden fałszywy ruch, nik pierumow pierścień mroku, zygmunt miłoszewski kwestia ceny, komunikowanie interpersonalne w pielęgniarstwie, wizerunek policji, religja, zastawka eustachiusza, kwiaty na poddaszu, ja inkwizytor wieże do nieba pdf, rehabilitacja głosu, akademia pana kleksa autor, kwiryna handke, trening komunikacji…