DZIECKO W CZASIE

Autor: Ian McEwan

Jedna chwila nieuwagi w supermarkecie i trzyletnia Kate zostaje porwana. niemal na oczach swojego ojca. Stephena Lewisa. poczytnego autora książek dla dzieci. Zdarzenie to wywiera druzgocący wpływ na jego życie. Małżeństwo z Julie rozpada się. Jaka przyszłość czeka karierę pisarską Stephena? Czy dziewczynka zostanie kiedykolwiek odnaleziona? Tragiczne wydarzenia stają się dla bohatera pretekstem do podróży w głąb siebie. do świata pragnień i wspomnień.

 

O triumfie miłości nad śmiercią. ale bez zbędnego sentymentalizmu.

„Time’

 

Cudowna lektura. McEwan odziedziczył talent literacki po Karolu Dickensie i Wirginii Woolf.

„The Wall Street Journal’

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 28


The Secret Garden

Autor: Grzegorz Komerski

Język angielski

Poziom B1 – B2

Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

CZYTAJ – SŁUCHAJ – ĆWICZ

CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści The Secret Garden przyswajasz nowe słówka. uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi. że nie będziesz mógł się oderwać od lektury. co zapewni regularność nauki.

Czytanie tekstów po angielsku to najlepsza metoda nauki angielskiego.

SŁUCHAJ – pobierz bezpłatne nagranie oryginalnego tekstu The Secret Garden dostępne na stronie poltext 9.9: https://woblink.com/ebook/sila-serca-jerzy-bandrowski-128577u

Cena:


1

:

:

Cena:


ISBN

9788379769636: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/pokuszenie-piotr-bojarski-127289u

Cena:


Nowy początek

Autor: Louise Allen

Świat lady Isabel Jarvis. córki earla Bythorn. runął jak domek z kart. Tuż przed ceremonią ślubną umiera jej ukochany. a wkrótce Isabel zostaje skompromitowana podczas przyjęcia. Niesłusznie oskarżona o rozwiązłość wyjeżdża do krewnych w Cambridgeshire. aby uciec od towarzystwa i pozwolić ojcu uciszyć plotki. Na miejscu poznaje architekta. Gilesa Harkera. Giles i Isabel spędzają ze sobą coraz więcej czasu i wkrótce rodzi się między nimi uczucie. Kiedy jednak wszystko zmierza ku szczęśliwemu zakończeniu. na jaw wychodzi sekret Isabel. który nie tylko podda próbie uczucie Gilesa. ale zagrozi pozycji całej rodziny Jarvisów…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 10.99gothic 2 noc kruka poradnik, agata matuszewska, filozofia historii, teoria obwodów zadania z rozwiązaniami pdf, olga tokarczuk bieguni audiobook chomikuj, zaufaj mi książka, jak straciłem na giełdzie milion dolarów, wulgaryzmy polskie, zamach w madrycie 11 marca 2004 roku, różyc nad niemnem, historia żółtej ciżemki test, niezapomne, piraci z karaibów gry, bialy welon…