Lecznicze głodówki dla każdego. Jak poprzez post pozbyć się chorób

Autor: dr Ruediger Dahlke

Post to dużo więcej niż tylko rezygnacja z posiłku. Jest to holistyczna metoda. która prowadzi do fizycznego i duchowego oczyszczenia. Autor udziela nie tylko konkretnych wskazówek. ale i odnosi się do niezbędnej wiedzy z dziedzin medycyny akademickiej i alternatywnej. psychologii i filozofii. W tej książce znajdziesz opis potwierdzonych naukowo procesów zachodzących w ciele podczas poszczenia. Zrozumiesz. dlaczego powstrzymywanie się od spożywania pokarmów jest naturalną metodą zapobiegania występowaniu licznych schorzeń. Post może być także pomocny w łagodzeniu oznak reumatyzmu. artretyzmu. cukrzycy. chorób skóry i jelit. W wielu przypadkach odnotowano całkowite wyeliminowanie powyższych dolegliwości. Przez głodówkę do zdrowia!

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 35


Specustawa mieszkaniowa z wyjaśnieniem rządowym

Autor: praca zbiorowa

Jest to pierwsza dostępna na rynku publikacja zawierająca ostateczny tekst ustawy z 5 lipca 2018 r. o ułatwieniach w przygotowaniu i realizacji inwestycji mieszkaniowych oraz inwestycji towarzyszących z uzasadnieniem rządowym. Ustawa weszła w życie 22 sierpnia 2018 r.

Szczególnym walorem książki jest przejrzysta prezentacja poszczególnych zagadnień. Książka zawiera wyjaśnienia rządowe do poszczególnych przepisów. Każdy artykuł ustawy jest poprzedzony hasłem w klamrach opisującym jego treść. Dla Państwa wygody na końcu publikacji zamieszczono indeks rzeczowy ułatwiający odnalezienie konkretnych przepisów w nowej ustawie.

Dodatkowo publikacja została wzbogacona praktycznym komentarzem eksperckim. w którym omówione są przewidywane sk

79.2: https://woblink.com/ebook/dzialalnosc-spolki-z-o-o-w-uchwalach-wspolnikow-adam-sroga-137828u

Cena:


Zaklinanie umysłu

Autor: Kevin Dutton

Flipnoza jest szczególną odmianą perswazji. Jej okres wylęgania trwa zaledwie kilka sekund. a niezwykła moc pozwala w mgnieniu oka zawładnąć najbardziej przenikliwym umysłem. To psychologiczna tajna broń. która umożliwia przypieczętowanie każdej umowy. ale w niepowołanych rękach jest śmiertelnie niebezpieczna. Flipnoza to mistrzostwo w panowaniu nad umysłami.

Bazując na przełomowych odkryciach naukowych i spotkaniach z największymi mistrzami perswazji – od polityków. speców od reklamy i handlowców po mroczne ale fascynujące postacie oszustów. seryjnych morderców i psychopatów – Dutton po raz pierwszy ujawnia psychologiczne DNA oddziaływania na ludzi. a z jego oryginalnej i odkrywczej książki każdy może się nauczyć. jak zwiększyć swoją siłę przekonywania.

„Dut

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 33


https://woblink.com/product-publication/download/138174/epub

1:

:

Cena:powiedz coś, fallout new vegas krypta 34, wentylacja i klimatyzacja podstawy pdf, pamiętnik christophera, adam dziurok, gwiazda po łacinie, instrukcja obsługi kobiety, plan aktywności autyzm, pieśń syreny, karolcia ilustrator, marek menkiszak, zakazana historia ludzkości pdf, 13 księga pana tadeusza o królewnie, krzysztof płeszka, immanuel kant książki, ściema bromberg pdf…