ISBN

9788328708723: Wydawnictwo

Format

29.6: https://woblink.com/ebook/sztuka-skutecznego-proszenia-guy-winch-elzbieta-kowalewska-133287u

Cena:


ISBN

9788380888708: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/nauka-i-religia-thomas-dixon-grzegorz-zinkiewicz-133712u

Cena:


Ten pierwszy raz

Autor: Anna Hrycyszyn

Jak będzie wyglądać nasz pierwszy kontakt z obca rasą? Czy stosunki będą pokojowe. czy może z miejsca skoczymy sobie do gardeł? Kim są i jak wyglądają obcy? Czy są już wśród nas? Czy…

Pięć zupełnie różnych wizji spotkania z obcą inteligentna rasą. Pięć opowiadań nagrodzonych w konkursie „Ten pierwszy raz”.

Młodzi autorzy. świeże pomysły. problem stary jak SF!

Wydawnictwo: Genius Creations

Cena: 24.99


Dawid Janczyk. Moja spowiedź

Autor: Patryk Dobrowolski

Wielki talent.Rekordowy transfer. 

Nałóg. który zniszczył wszystko.

Świetny występ w młodzieżowych mistrzostwach świata w Kanadzie w 2007 roku pokazał. jak wielki drzemie w nim talent. Stawiano go w jednym szeregu z Sergio Agüero. chciały go u siebie Inter i Atlético. ale za rekordowe 4.2 miliony euro trafił do CSKA Moskwa. Stolica Rosji miała być trampoliną do wielkiej kariery Dawida Janczyka. Okazała się przekleństwem. które zapoczątkowało jego upadek…

„Moja spowiedź” to rozliczenie się z przeszłością jednego z największych talentów w historii polskiego futbolu. To opowieść o samotności. niewłaściwym towarzystwie. wizytach w najlepszych nocnych klubach. łatwych pieniądzach. braku cierpliwości. I o nałogu. który może rozpocząć się od jednego dr

:

Cena:wprost wydawca, poradnik shadow of the tomb raider, księga psalmów online, leopold tyrmand zły pdf, 365 dni ebook, ibooklibra, wprowadzenie do metodologii badań pedagogicznych łobocki pdf, marta obuch, ewa ciszewska, kłamczucha lockhart, lucy monroe, publio opinie, krzysztof sas, czasowniki modalne włoski, zabije, 365 dni pdf doci blanka, pianie kogutów płacz psów, minecraft servery pl…