ISBN

9788377738467: Wydawnictwo

Format

19.99: https://woblink.com/ebook/cukrzyca-jak-z-nia-zyc-dorota-drozd-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-tomasz-zajbt-maciej-jedrzejec-129556u

Cena:


Tajemnica zapomnianych podziemi

Autor: Magdalena Lewańska

Dzieci dobrze wiedzą. co według dorosłych jest niebezpieczne. niezdrowe czy w inny sposób niedozwolone: na ogół to. co pachnie przygodą. Dla dwunastoletniego Szymona i jego kuzynostwa. Jana i Mileny. odnalezienie tajemnego wejścia do ukrytych w lesie podziemi. będzie początkiem niesamowitych wydarzeń. które mogą jednak okazać się niebezpieczne…

Co czeka pod ziemią na małych odkrywców? Kogo spotkają i co zobaczą w zapomnianych korytarzach? I czy uda im się wydostać na zewnątrz?

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 19


Na pięciolinii słów

Autor: Damaziak Sara

Kiedy były rockman z burzliwą przeszłością spotkał na swojej drodze ambitną dziennikarkę. jego życie wywróciło się do góry nogami. Bez żalu porzucił wszystko to. co niegdyś liczyło się dla niego najbardziej – muzykę. kobiety. zabawę. Teraz Tom ma stabilną pracę. a największe szczęście dają mu żona i córka. Jednak ta na pozór idealna para ma też swoje sekrety… Niespodziewany powrót do ich życia Alexa. brata Toma. sprawia. że dawne uczucia ponownie ożywają. a skrywane od długiego czasu tajemnice mogą wstrząsnąć szczęśliwym małżeństwem. Jak dobrze znamy tę najukochańszą osobę? Ile tak naprawdę o niej wiemy? Z tymi pytaniami będą musieli zmierzyć się Tom i Caroline. Czy uda im się przetrwać nadchodzącą burzę?

Jest całym twoim światem. Jest twoim słońcem

:

Cena:


Fabryka wiatru

Autor: Beata Mieczkowska-Miśtak

To miała być formalność. Idę we wskazane miejsce. spisuję adres i wysyłam maila. Takie z pozoru proste zadanie dostałam od mojego przyjaciela Rajmunda. który pokazał mi na swoich zdjęciach pewien obiekt i poprosił o jego zlokalizowanie. Ta misja zmieniła jednak wszystko. co do tej pory wiedziałam. Gdybym mogła przewidzieć. że zlecenie okaże się tak skomplikowane. pewnie nie zgodziłabym się. Poradziłabym Rajmundowi. żeby sam sobie odnalazł to. co sfotografował. Z drugiej strony czułam. że nie mogę się poddać. Przeszukiwałam cały Kołobrzeg. Kusiło mnie poznanie tajemnicy znikającego budynku. Dotarłam do ludzi. którzy o nim opowiedzieli. Byli też tacy. którzy go namalowali. a nawet sfotografowali. Wiedziałam. że istniał. tylko z jakiegoś powodu nie mogłam go zobaczyć. Wiedzia

20: https://woblink.com/ebook/ernesto-brat-delfinow-joanna-piotrowska-129897u

Cena:


Ernesto. brat delfinów

Autor: Joanna Piotrowska

184Kiedy czuwają nad tobą bogowie

Pewnego wieczoru emerytowana pielęgniarka Rosa Sanchez znajduje na swoim ganku podrzucone niemowlę. Ernesto. bo tak nazwie chłopca. już wkrótce zmieni jej życie i stanie się całym jej światem. Kim tak naprawdę jest chłopiec? W jaki sposób trafił do domu na kubańskiej prowincji? Czy jego rodzice żyją ? A może rzeczywiście jest dzieckiem bogini Yemai. królowej oceanu. i bratem delfinów?

Ta niesamowita historia. garściami czerpiąca z powieści nurtu realizmu magicznego. uchyla drzwi do innego. fascynującego świata. Świata pełnego muzyki. magii i słońca. ale i rodzinnych tajemnic. które w trudnych czasach politycznego reżimu nabierają szczególnego znaczenia…

„Ernesto” ma to. czego brakuj

28: https://woblink.com/ebook/helvete-michal-skuza-129899u

Cena:


ISBN

9788380871403: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/menedzer-80-20-richard-koch-133653u

Cena:


Tajemnica zapomnianych podziemi

Autor: Magdalena Lewańska

Dzieci dobrze wiedzą. co według dorosłych jest niebezpieczne. niezdrowe czy w inny sposób niedozwolone: na ogół to. co pachnie przygodą. Dla dwunastoletniego Szymona i jego kuzynostwa. Jana i Mileny. odnalezienie tajemnego wejścia do ukrytych w lesie podziemi. będzie początkiem niesamowitych wydarzeń. które mogą jednak okazać się niebezpieczne…

Co czeka pod ziemią na małych odkrywców? Kogo spotkają i co zobaczą w zapomnianych korytarzach? I czy uda im się wydostać na zewnątrz?

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 19


ISBN

9788380171626: Wydawnictwo

Format

25.2: https://woblink.com/ebook/polska-niemcy-unia-europejska-zbigniew-czachor-tomasz-marcinkowski-133380u

Cena: Tomasz Marcinkowski


Biografia prawdziwka

Autor: Pål Karlsen

ZAGINĄŁ GRZYBIARZ!

Córka zaalarmowała władze po odnalezieniu opuszczonego samochodu.

ŚMIERĆ NA GRZYBOBRANIU!

Nie wrócił do domu o umówionej porze. Policja znalazła zwłoki.

DRAMATYCZNA AKCJA RATOWNICZA!

Uratowano nieprzytomnego grzybiarza.

Król lasu. Superbohater w świecie mykologii. Prawdziwek. Borowik. Ludzie są w stanie poświęcić życie. by znaleźć upragnionego grzyba.

Pål Karlsen. miłośnik grzybów z Norwegii. zabiera nas w fascynującą podróż w głąb borowikowego świata. By odkryć jego tajemnice. przemierza glob wzdłuż i wszerz. Poznaje różne oblicza prawdziwka – jedno z najpiękniejszych i najbardziej fantastycznych niespodziewanie odnajduje w Polsce. prawdziwej borowikowej ziemi obiecanej. gdzie natrafił na nieznany nowy gatunek grzyb

36: https://woblink.com/ebook/zmysl-wspolny-teksty-felietony-listy-cezary-kazmierczak-130011u

Cena:


Krew Hydry

Autor: Michelle Madow

Drugi tom serii Elementals. która wzbudziła żywiołowe dyskusje wśród czytelników!

Nicole dowiaduje się kto jest jej prawdziwym ojcem. a Blake zrywa z Danielle. W tym samym czasie drużyna Elementals zaczyna intensywnie trenować. aby mieć szansę na przeżycie kolejnego starcia z potworami z Kerberosu.

Wkrótce w Księdze Cieni znajdują wskazówkę. która pozwoli im ocalić świat. Teraz Nicole. Blake. Danielle. Kate i Chris muszą ruszyć śladami Odyseusza. aby zebrać tajemnicze składniki. które pomogą im w unicestwieniu istot sprzymierzonych z Tytanami. Czy przeżyją niebezpieczną wyprawę w głąb greckich wierzeń?

Michelle Madow po raz kolejny stawia przed czytelnikiem trudne pytania. Czy można poświęcić życie kilku osób. aby uratować wiele istnień? Czy niepodważalne szczęście jest zawsze dobry

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28państwowe wydawnictwo ekonomiczne, niewiadomska cudak, inne teksty kultury, netografia przykład, kolejne 365 dni recenzja, bieguni ebook, eugenia herzyk opinie, darmowe ebooki pełne wersje po polsku, arkadiusz morawiec, matryca dna, charles bukowski barbara bukowski, miasteczko nonstead, andrzej sapkowski sezon burz, jankes na dworze króla artura, drive daniel pink, homo deus audiobook, sposób na blondynkę, joel dicker, ja, inkwizytor. wieże do nieba, dziennik bridget jones pdf, opieka nad osobą chorą i niesamodzielną pdf, sprawdzian przyroda klasa 4…