Niki i Tesla. Laboratorium pod napięciem (PDF)

Autor: „Science Bob” Pflugfelder

Niki i Tesla to seria książeczek o sympatycznym rodzeństwie. które ma talent do eksperymentów naukowych i pakowania się w wielkie kłopoty!

Opuszczony dom na końcu ulicy. Tajemnicza dziewczyna w oknie na piętrze. Podejrzany czarny samochód podążający za bohaterami. Kiedy Niki i Tesla Holt zostają wysłani na wakacje do swojego ekscentrycznego wujka. nieoczekiwanie odkrywają. że w okolicy roi się od sekretów. Co tam się dzieje? Aby rozwiązać zagadkę (i ocalić skórę). rodzeństwo będzie musiało wykorzystać przedmioty codziennego użytku do stworzenia elektromagnesu. wyrzutni rakietowej i innych szalonych wynalazków – instrukcje ich budowy znajdziesz w książce. więc ty także możesz je zbudować!

Wydawnictwo: RM

Cena: 24


Prawo do zemsty

Autor: Denis Szabałow

Ale dobro to nie jest przebaczanie wszystkiego. dobro powinno mieć pięści. Nie mamy już prawa do łaski i wybaczenia. Zostało nam tylko prawo do zemsty.

Przeżył. wrócił do domu. I co go przywitało? Pustka! Cisza! Śmierć!

Droga była długa. ale jeszcze nie dotarł do jej kresu. Ten. na kogo nikt nie czeka. kogo pozbawiono rodziny i przyjaciół. jest wprost stworzony do wojny.

Daniła Dobrynin stracił dom i bliskich. Nie ma nic… Poza celem. Celem. który musi osiągnąć za wszelką cenę.

Wydawnictwo: Insignis

Cena: 29.9


Teologia narkotyku. O psychodelikach. szaleństwie. mistycznej paranoi i powrocie do Edenu

Autor: Artur Sroka

Teologia narkotyku. O psychodelikach. szaleństwie. mistycznej paranoi i powrocie do Edenu” autorstwa Artura Sroki to książka jak sama nazwa wskakuje dotyczyć będzie narkotyków.

 

Autor książki pisze w bardzo zaskakujący sposób. a co najważniejsze ociera się nie tylko o problematykę społeczną. psychologiczną. czy też o obrzędowość religijną. ale w zdumiewający sposób łączy te wszystkie aspekty w jedną całość wskazując na wątki bardzo mało znane.

 

Książka ożywiła na nowo dyskusje tak nad istotą substancji psychodelicznych. ich klasyfikacją. jak i nad celowością i sensem stosowania ich w obrzędach religijnych. Debaty te trwać będą z całą pewnością jeszcze długo i zap

17.9: https://woblink.com/ebook/chichot-i-rzenie-czyli-choroba-na-smiech–30830u

Cena:


Toskania

Autor: Aleksandra Seghi

Toskania

Podróże jasne jak słońce!

Sielskie pejzaże. winnice. gaje oliwne. miasta o niezliczonych dziełach sztuki. piaszczyste plaże. cudowne Chianti . krzywa wieża w Pizie. wyścig palio w Sienie – Toskania to idealne miejsce na wakacje. Przewodnik Pascal Holiday podpowie. co warto zobaczyć. które plaże są najpiękniejsze i gdzie spróbować lokalnych specjałów. Z jego pomocą odkryjesz ten włoski region dla siebie. I będzie to urlop doskonały!

Wydawnictwo: Pascal

Cena: 19.9teksty źródłowe historia, anna stępień sporek, małgorzata rogala chomikuj pdf, teściowe muszą zniknąć, złowrogie niebo, franciszek papież ; wykształcenie, podstawy biologii człowieka, zwiadowcy 3, tomek na czarnym lądzie pdf, coben obiecaj mi, tiara i korona, data science i uczenie maszynowe, historia ziem polskich, minecraft ziarno, metodologia ekonomii, ktoś tu kłamie, mirosław sułek, modelowanie numeryczne, książki mobi, powtórka przed egzaminem ósmoklasisty angielski, najlepsze miasto swiata, jan burzyński…