Wykorzystanie potęgi run dla zdrowia. miłości. fortuny

Autor: dr Stefan Karol Wdowiak

Runy wywodzą się z wierzeń nordyckich i do dziś można z nich czerpać cenne informacje. Znaki runiczne. również w postaci kart. są ścieżką prowadzącą do wiedzy. którą może podążać każdy z nas. Stanowią alfabet. który pomaga odkryć i zrozumieć własne wnętrze oraz umożliwia rozwój intuicji. Ich moc możesz wykorzystać do poprawy swojego zdrowia. dokonania wyboru partnera życiowego czy wzmocnienia finansów.

Dzięki tej książce poznasz:

 • mity opisujące runy.
 • symbolikę runiczną występującą na różnych taliach kart. ze szczególnym uwzględnieniem prac Roberta Lichodziejewskiego.
 • interpretację run urodzeniowych.
 • znaczenie imienia w przekładzie runicznym.
 • zasady tworzenia talizmanów i amuletów wy

  19.9: https://woblink.com/ebook/kurs-astrologii-podrecznik-do-samodzielnej-interpretacji-horoskopu-balbina-pedziwiatr-136190u

  Cena:


  ISBN

  9788365613950: Wydawnictwo

  Format

  17: https://woblink.com/ebook/umrzec-a-potem-wskoczyc-na-konia-david-bosc-anna-wasilewska-135156u

  Cena:


  Czarny deszcz

  Autor: Marek Tarnowicz

  W ziemię na terenie ośrodka wojskowego Stanów Zjednoczonych Europy uderza sonda wysłana przez obcą cywilizację. Tuż przed trafieniem w powierzchnię planety obiekt emituje wiązkę energii. która zmienia strukturę materii w tym miejscu. co pozwala jej przeniknąć w jej głąb. Ma to jednocześnie wpływ na pięcioro pracowników laboratorium. którzy jako jedyni przeżyli to zdarzenie. Po opuszczeniu przez nich szpitala ich organizmy mutują. Wokół nich zaczynają się dziać trudne do wyjaśnienia zjawiska. Kilka dni później do jednego z polskich portów zawija żaglowiec z załogą nieznanego pochodzenia. Na brzeg schodzą postacie rodem z innej epoki. Wśród nich są dwie osoby posiadające wiedzę tajemną i władające magią. Kiedy okoliczności sprawiają. że laboranci spotykają się z magami. na Ziemi za

  29.2: https://woblink.com/ebook/gluten-free-jak-wspolczesna-pszenica-nas-zatruwa-julien-venesson-136759u

  Cena:


  Poradniki oraz inne opowiadania z humorem

  Autor: Ludwik Koczjark

  Opisy prawdziwych przeżyć okraszonych nutką żartu adresowane do wszystkich. którzy lubą humor sytuacyjny.

  Bohaterami są zwykli ludzie. mieszkańcy średnich miast oraz ich sąsiedzi. Wszystkie opowiadania napisane zostały z humorem. dlatego przy każdym pojawi się uśmiech na twarzy czytelnika. Ukazane sytuacje są bardzo różnorodne. ale zawsze zdołamy odnieść je do znanej nam codzienności. Rozbawi nas możliwość spojrzenia z boku na wyjazdy wakacyjne. zakup telewizora. przygotowania do świąt i dziesiątki innych zdarzeń.

  Pamiętajmy tylko. aby przed wejściem do samochodu zdjąć łyżwy. bo prowadzenie w nich jest trudne. Także tym. co przyjechali na rowerze proponuję przebrać buty. A! I na autobus dotrzemy szybciej. gdy poniesiemy łyżwy w rękach.

  10.9: https://woblink.com/ebook/przygody-brygadjera-gerarda-wydanie-dwujezyczne-arthur-conan-doyle-137454u

  Cena:


  :

  :

  Cena:


  ISBN

  9788324056194: Wydawnictwo

  Format

  31.99: https://woblink.com/ebook/fashionistki-zrzucaja-czadory-aleksandra-chrobak-136790u

  Cena:


  ISBN

  9788373777019: Wydawnictwo

  Format

  19.1: https://woblink.com/ebook/choroba-pierwszym-krokiem-do-pelni-zdrowia-godlewska-monika-136254u

  Cena:


  ISBN

  9788373776715: Wydawnictwo

  Format

  19.1: https://woblink.com/ebook/milosc-po-przejsciach-jak-zbudowac-szczesliwy-zwiazek-liszewska-elzbieta-136262u

  Cena:  philip pullman mroczne materie, bez opamiętania, transport książka pdf, policja szczytno, quantum tom 6 pdf chomikuj, nero sarah brianne pdf pl, sensacje xx wieku, mnich bartoś, teaching english to young learners szpotowicz pdf, przeciwieństwo kontrast, ameryka prekolumbijska, nauka czytania pdf, poradnik world of zombie, kangurek kao tajemnica wulkanu, różyczka po angielsku, porazińska szewczyk dratewka, stulecie chirurgów audiobook, kiljan, szklany tron 2…