Czerwony wariant

Autor: Siergiej Niedorub

Co. jeśli widma czerwonej linii przypominają o sobie w każdej tajemnicy i zagadce przez wszystkie kolejne lata? To niemożliwe. żeby ktokolwiek mógł tam przeżyć. a jednak…

Podczas któregoś z wypadów stalkerzy Krzyża – położonej w podziemiach Kijowa wspólnoty mieszkańców stacji obu ocalałych linii – znajdują na powierzchni człowieka w mocno zniszczonym skafandrze ochronnym. Jest obcy w świecie metra i nikt nie potrafi powiedzieć. kto to i skąd przybył. nie licząc miejscowej dziewczyny z uszkodzonym mózgiem i psychiką dziecka. Żeby dokopać się do jej wspomnień. potrzebna będzie pomoc kogoś. kto zdoła się z nią porozumieć.

Nauczyciel Jon podejmuje się przeprowadzić dziewczynę na drugi koniec Krzyża. w peryferyjne i dzikie rejony. aby znaleźć jej lekarza. Ktoś próbuje i

30.9: https://woblink.com/ebook/tamte-wakacje-taylor-sara-137475u

Cena:


Rusztowania robocze i ochronne

Autor: Piotr Kmiecik

„Rusztowania robocze i ochronne” to publikacja opracowana przez specjalistów zrzeszonych w Polskiej Izbie Gospodarczej Rusztowań. Autorzy w zwarty i przystępny sposób prezentują w niej zasady montażu. odbioru. nadzoru i użytkowania. współczesnych rusztowań roboczych i ochronnych. Analizują wpływ poszczególnych komponentów rusztowania na stabilność konstrukcji i jej bezpieczny montaż oraz eksploatację.

Pozycja ta powinna zainteresować nie tylko projektantów. monterów. osoby nadzorujące montaż oraz przekazujące rusztowanie do eksploatacji. ale również użytkowników rusztowań. Jak pokazują statystyki. do wielu nieprawidłowych zachowań dochodzi właśnie na etapie eksploatacji. Dlatego każda osoba pracująca na rusztowaniu. a w szczególności n

29.6: https://woblink.com/ebook/sekretnik-wspolczesnej-czarownicy-keylah-missen-stanislaw-bonczyk-137468u

Cena:


ISBN

9788395125911: Wydawnictwo

Format

22.49: https://woblink.com/ebook/enamorada-truskawki-i-szampan-elzbieta-walczak-139383u

Cena:


ISBN

9788301201982: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/swinie-w-kinie-krzysztof-trojanowski-138307u

Cena:rozmówki niemieckie pdf, autor starego testamentu, heroes 3 porady, europejski nakaz dochodzeniowy, mariusz zielke książki, książki o filozofii dla początkujących, ks. andrzej zwoliński, sandra czeszejko sochacka, czarne narcyzy ebook, dary anioła seria książek, adam mickiewicz dziady cz 2 opracowanie, remigiusz mróz hashtag pdf, paweł mielcarz, chłopi część 1, poradnik dla kobiet w ciąży…