Dziewczyna. która wybrała swój los

Autor: Kasie West

Kasie West. jakiej nie znacie! Życie Addison Coleman sprowadza się do nieustannego pytania „a co. jeśli…”? Nie byłoby w tym nic nietypowego. gdyby nie fakt. że dziewczyna ma moc Sprawdzania – może wejrzeć w przyszłość i poznać skutki swoich decyzji. Kiedy więc okazuje się. że rodzice Addison postanawiają się rozwieść i stawiają ją przed wyborem. z kim chce zamieszkać. jej niezwykłe zdolności nabierają zupełnie nowego znaczenia… W jednej z wersji przyszłości Addie mieszka z mamą i wiedzie dotychczasowe. dobrze sobie znane życie. które jednak nie jest usłane różami – nęka ją najpopularniejszy chłopak w szkole i sprawa wygląda co najmniej nieciekawie… W drugiej wersji Addison zaczyna nową szkołę i zakochuje się w spokojnym artyście. Uroczo. prawda? Ale i ta rzeczywistość nie jest tak różowa. jak mogłoby się wydawać. bo dziewczyna zostaje wciągnięta w śledztwo w sprawie morderstwa. a sprawy przybierają mroczniejszy obrót. Wiedząc tak wiele i mając równie wiele do stracenia. Addie musi zadecydować. w jakiej rzeczywistości… i bez kogo chce żyć.

Wydawnictwo: Feeria

Może Estera

Autor: Katja Petrowskaja

Książka „Może Estera” powraca w wersji elektronicznej. z nową okładką w serii z Żurawiem.

Czy jej prababka ze strony ojca naprawdę nazywała się Estera? Czy w 1941 roku to ona została sama w pustym kijowskim mieszkaniu. po tym jak jej rodzina uciekła z miasta? Czy ktoś słyszał. jak z dziecięcą naiwnością zwróciła się w jidysz do niemieckich żołnierzy? A może ktoś stał w oknie i patrzył jak zastrzelili ją bez cienia emocji?

Pełna białych plam historia rodzinna. którą opowiada Petrowska. to materiał na powieść historyczną. Jej dziadek działał w podziemiu rewolucyjnym w Odessie. Brat dziadka. Judasz Stern. został w 1932 roku skazany na śmierć za próbę zamachu na radcę ambasady Niemiec w Moskwie. Jeden z jej pradziadków założył w Warszawie sierociniec dl

9788301202040: Wydawnictwo

69: https://woblink.com/ebook/gielda-dla-firm-rodzinnych-szymon-filipczak-135669u

Dokąd odchodzą parasolki

Autor: Afonso Cruz

Wielka i wspaniała powieść. która rozwija się w cudowny dywan życia. utkany z materii i kolorów. które znajdujemy. gubimy i mamy nadzieję ponownie odnaleźć.

Moja mama. panie Elahi. zadawała sobie pytanie. dokąd odchodzą parasolki. Zawsze. gdy wychodziła z domu. gubiła parasolkę. A przez całe życie nie znalazła ani jednej. Dokąd to mogą odchodzić parasolki?

Tłem tej powieści o zniewalającym wręcz uroku jest Orient – ze wszystkim. co ma w sobie magicznego. innego i przewrotnego. Równie niezwykli są zaludniający ją bohaterowie. a wśród nich człowiek. który pragnie być niewidzialny. dziecko. które chciałoby latać jak samolot. kobieta pragnąca wyjść za mężczyznę o niebieskich oczach. niemy poeta dłońmi wyczarowujący wiersze. zakochany hindus i chłopiec. który w ustach ma cały wszechświat.

Wydawnictwo: REBIS

borowski do gazu, romanse paranormalne dla dorosłych, zmowa byłych żon, medical english pdf, barbara engelking pochodzenie, scenariusz przedstawienia profilaktycznego dla dzieci, hel3, hołownia książka, smith ekonomia, arabski syn chomikuj, ogień i krew cz 2, brian tracy maksimum osiągnięć pdf, audiobook bezpłatny, halliday podstawy fizyki, sposób na elfa lektura pdf, irena radomska ile ma lat, logika zadania z rozwiązaniami, powieść ojciec chrzestny, wysoko wrażliwi chomikuj, jacek pałkiewicz dubaj…