Dziewczyna. która wybrała swój los

Autor: Kasie West

Kasie West. jakiej nie znacie! Życie Addison Coleman sprowadza się do nieustannego pytania „a co. jeśli…”? Nie byłoby w tym nic nietypowego. gdyby nie fakt. że dziewczyna ma moc Sprawdzania – może wejrzeć w przyszłość i poznać skutki swoich decyzji. Kiedy więc okazuje się. że rodzice Addison postanawiają się rozwieść i stawiają ją przed wyborem. z kim chce zamieszkać. jej niezwykłe zdolności nabierają zupełnie nowego znaczenia… W jednej z wersji przyszłości Addie mieszka z mamą i wiedzie dotychczasowe. dobrze sobie znane życie. które jednak nie jest usłane różami – nęka ją najpopularniejszy chłopak w szkole i sprawa wygląda co najmniej nieciekawie… W drugiej wersji Addison zaczyna nową szkołę i zakochuje się w spokojnym artyście. Uroczo. prawda? Ale i ta rzeczywistość nie jest tak różowa. jak mogłoby się wydawać. bo dziewczyna zostaje wciągnięta w śledztwo w sprawie morderstwa. a sprawy przybierają mroczniejszy obrót. Wiedząc tak wiele i mając równie wiele do stracenia. Addie musi zadecydować. w jakiej rzeczywistości… i bez kogo chce żyć.

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 32.9


Może Estera

Autor: Katja Petrowskaja

Książka „Może Estera” powraca w wersji elektronicznej. z nową okładką w serii z Żurawiem.

Czy jej prababka ze strony ojca naprawdę nazywała się Estera? Czy w 1941 roku to ona została sama w pustym kijowskim mieszkaniu. po tym jak jej rodzina uciekła z miasta? Czy ktoś słyszał. jak z dziecięcą naiwnością zwróciła się w jidysz do niemieckich żołnierzy? A może ktoś stał w oknie i patrzył jak zastrzelili ją bez cienia emocji?

Pełna białych plam historia rodzinna. którą opowiada Petrowska. to materiał na powieść historyczną. Jej dziadek działał w podziemiu rewolucyjnym w Odessie. Brat dziadka. Judasz Stern. został w 1932 roku skazany na śmierć za próbę zamachu na radcę ambasady Niemiec w Moskwie. Jeden z jej pradziadków założył w Warszawie sierociniec dl

:

Cena:


ISBN

9788301202040: Wydawnictwo

Format

69: https://woblink.com/ebook/gielda-dla-firm-rodzinnych-szymon-filipczak-135669u

Cena:


Dokąd odchodzą parasolki

Autor: Afonso Cruz

Wielka i wspaniała powieść. która rozwija się w cudowny dywan życia. utkany z materii i kolorów. które znajdujemy. gubimy i mamy nadzieję ponownie odnaleźć.

Moja mama. panie Elahi. zadawała sobie pytanie. dokąd odchodzą parasolki. Zawsze. gdy wychodziła z domu. gubiła parasolkę. A przez całe życie nie znalazła ani jednej. Dokąd to mogą odchodzić parasolki?

Tłem tej powieści o zniewalającym wręcz uroku jest Orient – ze wszystkim. co ma w sobie magicznego. innego i przewrotnego. Równie niezwykli są zaludniający ją bohaterowie. a wśród nich człowiek. który pragnie być niewidzialny. dziecko. które chciałoby latać jak samolot. kobieta pragnąca wyjść za mężczyznę o niebieskich oczach. niemy poeta dłońmi wyczarowujący wiersze. zakochany hindus i chłopiec. który w ustach ma cały wszechświat.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 39.9borowski do gazu, romanse paranormalne dla dorosłych, zmowa byłych żon, medical english pdf, barbara engelking pochodzenie, scenariusz przedstawienia profilaktycznego dla dzieci, hel3, hołownia książka, smith ekonomia, arabski syn chomikuj, ogień i krew cz 2, brian tracy maksimum osiągnięć pdf, audiobook bezpłatny, halliday podstawy fizyki, sposób na elfa lektura pdf, irena radomska ile ma lat, logika zadania z rozwiązaniami, powieść ojciec chrzestny, wysoko wrażliwi chomikuj, jacek pałkiewicz dubaj…