Rzym by night

Autor: Carol Marinelli

Sycylijski biznesmen Raul Di Savo od lat rywalizuje zawodowo z Bastianem Contim. Ma też z nim osobiste porachunki. Teraz obaj ubiegają się o zakup najpiękniejszego hotelu w Rzymie. Raul przypadkiem dowiaduje się. że Bastian jest wieczorem umówiony z piękną Angielką Lydią Hayward. Postanawia wejść w drogę rywalowi. Zaprasza Lydię na śniadanie. a potem na nocne zwiedzanie Rzymu. Lydia. nieświadoma. że jest tylko pionkiem w grze dwóch mężczyzn. wybiera wieczór z Raulem. który ją zauroczył… 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788301201265: Wydawnictwo

Format

129: https://woblink.com/ebook/zalew-wislany-jerzy-balolek-135268u

Cena:


ISBN

9788327638151: Wydawnictwo

Format

26.99: https://woblink.com/ebook/ukladanka-karin-slaughter-134605u

Cena:romans z sąsiadką, zbiór zadań z matematyki klasa 3 szkoła podstawowa pdf, żywienie dzieci książka, fizjologia górski, uśmiech losu krawczyk, rasy kotów prezentacja, kolekcjonerka zbrodni, rodzina połanieckich pdf, chemia pierwiastki, jezus mówi do ciebie książka, mity słowiańskie pdf, wiedźmin epub, arabski książę, mira lobe, matematyka klasa 6 zadania pdf, bajki andersena online, bohater noweli nasza szkapa, red dead redemption 2 poradnik pdf, spowiedź ewy braun, historia bliskiego wschodu, omerta (powieść), zamiast wychowania, juliusz verne biografia, einstein wiara…