Wizaż śmierci

Autor: Ewa Dudziec

Pod Białymstokiem znaleziono ciała dwóch modelek – ofiar handlarzy narządami. Do międzynarodowego śledztwa zostaje włączona agentka CBŚ. pracująca pod przykrywką wizażystki. Razem z konsultantem z FBI. sprawdzają powiązania handlarzy z lokalnym show-biznesem. Kolejne. zdobyte dowody przynoszą jedynie więcej pytań niż odpowiedzi. Gdy w końcu elementy układanki zaczynają do siebie pasować. handlarze ludzkimi organami odkrywają ściśle strzeżoną tajemnicę amerykańskiego agenta i szantażują go.

 

OPINIE

 

Temat. który był jakiś czas temu tzw. plotką miejską. ożył na kartach książki. Nie mogłam się oderwać od czytania. bo byłam ciekawa dalszego ciągu. Mam nadzieję. że pozostawiona na końcu furtka. to wstęp do kolejnej.

:

Cena:


Dokumentacja kadrowa

Autor: Praca Zbiorowa

W książce zostały omówione najważniejsze kwestie związane z prowadzeniem przez pracodawcę dokumentacji pracowniczej. Uwzględniono przy tym najnowsze zmiany w przepisach. w wyniku których zmianie uległy niektóre dokumenty związane z zatrudnianiem pracowników.

Publikacja ta jest nieocenioną pomocą dla każdego pracodawcy oraz osoby odpowiedzialnej za sprawy kadrowe i pracownicze w firmie.

Zatrudniając przynajmniej jednego pracownika. pracodawca musi założyć i prowadzić dokumentację kadrową. Niektóre dokumenty powinny być sporządzane w określonej przepisami formie. inne pracodawca może stworzyć samodzielnie. Prowadzenie dokumentacji kadrowej ma istotne znaczenie praktyczne. pozwala bowiem ustalić uprawnienia pracowników. W przypadku sporu ze stosunku pracy brak właściwej dokumentacji j

19.9: https://woblink.com/ebook/polityka-rachunkowosci-najczestsze-bledy-izabela-motowilczuk-32440u

Cena:


ISBN

9788377738139: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/niki-i-tesla-pojedynek-tajnych-agentow-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-agnieszka-trzebska-cwalina-michal-zacharzewski-tomasz-zajbt-skladnica-literacka-science-bob-pflugfelder-steve-hockensmith-anita-rejch-scott-garrett-32655u

Cena: Steve Hockensmithlektura ten obcy streszczenie, specnaz suworow, okularnik bonda pdf, korbut farmakologia pdf, dzienny patrol, opieka nad osobami przewlekle chorymi w wieku podeszłym i niesamodzielnymi pdf, audiobook metro 2033, ten mężczyzna tom 3, umysł milionera, w wysokiej trawie online, świat wartości, gofrowe serce, yellow bahama, regiony turystyczne świata referat, podstawy chłodnictwa pdf, finanse publiczne funkcje…