Sekret księcia

Autor: Geneva Lee

Druga część bestsellerowej trylogii ROYALS. która urzeknie każdą kobietę

Alexander nigdy nie obiecywał Clarze. że będzie jej księciem na białym koniu. a ona zostanie jego księżniczką z bajki. Okazał się księciem z mrocznymi sekretami i z ciemnym sercem. które być może nigdy nie będzie potrafiło nikogo pokochać.

Clara ma złamane serce i próbuje zapomnieć o tym. co łączyło ją z niepokornym księciem. Rozdzieliły ich sekrety. które przed nią ukrywał. Jednak Aleksander nie podda się bez walki.

Kiedy Clara rzuci się w wir pracy i będzie starała się żyć swoim życiem. książę wróci po kolejną szansę. Czy dwoje tak różnych ludzi pochodzących z innych światów. będzie potrafiło zbudować prawdziwy związek?

Gorąca. erotyczna seria. która szybko Ci

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 28.99


Walka. Duchowość w życiu codziennym

Autor: OP Hervé Ponsot

Niektórzy pojęcie walki duchowej redukują do kuszenia Jezusa na pustyni lub podobnych doświadczeń w życiu chrześcijańskim. Innym kojarzy się ono ze starciem człowieka z Szatanem. uosobieniem zła. Tymczasem Hervé Ponsot wskazuje. że do prawdziwej konfrontacji dochodzi między miłosiernym Bogiem i grzesznym człowiekiem. Swoje rozważania na ten temat prowadzi w oparciu o teksty biblijne. pisma starochrześcijańskie i w nawiązaniu do współczesnej refleksji humanistycznej.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 23.99


ISBN

9788301197094: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/polski-teatr-po-upadku-komunizmu-olga-smiechowicz-126189u

Cena:


ISBN

9788324048601: Wydawnictwo

Format

27.99: https://woblink.com/ebook/cala-ja-augusta-docher-125241u

Cena:


ISBN

9788366005068: Wydawnictwo

Format

34.99: https://woblink.com/ebook/nieodgadniony-pawel-lopatka-johnson-maureen-125249u

Cena:


ISBN

9788395022432: Wydawnictwo

Format

10: https://woblink.com/ebook/u-podnoza-szczytow-bressa-zbigniew-126573u

Cena:tomb raider shadow poradnik, wojciech chmielarz przejęcie, adaptowana aktywność fizyczna dla fizjoterapeutów pdf, lustro po niemiecku, stare słowa, sukienka dla lalki na szydełku schemat, puzyńska czarne narcyzy, wydawnictwo copernicus center press, słownik tematyczny niemiecki, przezornosc, profesor andrews w warszawie, nieradość, tkanki biologia, systemy gospodarcze, adam mickiewicz dziady cz 2, chlopak ktory o mnie walczyl pdf, stanisław koczwara, opinia logopedyczna dziecka z dyslalią wieloraką, ewa nowicka świat człowieka świat kultury pdf, feldman deborah, koktajl sirtuiny, genetyka pdf…