ISBN

9788379503438: Wydawnictwo

Format

12.3: https://woblink.com/ebook/zasady-obliczania-kalendarza-zydowskiego-jozef-kornel-witkowski-31625u

Cena:


Zakupy firmowe – rozliczenie VAT na przykładach

Autor: Marcin Jasiński

W publikacji na przykładach zostały przedstawione zasady rozliczeń zakupów które dokonuje większość podatników. Omówione są konkretne przykłady. Dlatego dowiemy się czy możemy odliczyć VAT m.in. od zakupu:

· biletów kolejowych i lotniczych.

· biletów za przejazd autostradą

· biletu za parking

· napraw i przeglądów samochodów

· okularów i soczewek dla pracowników

· poczęstunku dla pracowników i kontrahentów

· apteczek i szczepionek

· odzieży dla pracowników

· licencji prenumerat

· kart multisport. biletów do kina i teatru

posiłków regeneracyjnych. 

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 14.9


Trzej ludzie w jednej łodzi. Wydanie dwujęzyczne angielsko – polskie

Autor: Jerome K. Jerome

„Three Men in a Boat (To Say Nothing of the Dog)” – to bardzo zabawne. pełne dystansu do siebie i do świata opowiadania jednego z najbardziej znanych humorystów w wersji dwujęzycznej (angielsko-polskiej).

Jak informuje wydawca wersji polskiej z roku 1922. Jerome Klapka był jednym z najpoczytniejszych humorystów piszących po angielsku. Jego utwory uderzają niefrasobliwością. Jerome Klapka bardziej lubił się uśmiechać. niżeli drwić. szydzić. wykpiwać. bardziej lubił się bawić. niżeli karcić. toteż nie można go nazwać satyrykiem. Obcowanie z utworami satyrycznymi nie zawsze sprawia przyjemność. Humorysta. nawet bez dużego dowcipu. jest osobistością miłą. ponieważ nie idzie z nim nauczanie. poprawianie. strofowanie. Autor

29.8: https://woblink.com/ebook/forget-me-always-sara-wolf-julia-wolin-31906u

Cena:


W krainie dębów i krwi

Autor: Jadwiga Skibińska-Podbielska

 Porywająca saga rodzinna

Powieść W krainie dębów i krwi z epickim rozmachem i dbałością o prawdę historyczną przywołuje obraz życia Polaków na Wołyniu w pierwszej połowie XX wieku. Dramatyczne wydarzenia tych lat ukazane są przez pryzmat losów rodziny Korzeniowskich. Opowieść zaczyna się przed pierwszą wojną światową. przed Bożym Narodzeniem 1913 roku. W tym czasie rodzi się pierwszy syn Adama i Róży Korzeniowskich…

Czytelnikowi dana jest okazja współuczestniczenia wraz z bohaterami powieści w tworzeniu się legionów Piłsudskiego. w Bitwie Warszawskiej. a następnie w drugiej wojnie światowej. I w roku 1943 – wyjątkowo tragicznym dla Wołynia…

W krainie dębów i krwi to powieść barwna. pełna sarmackiego temperamentu i nadziei na wielkie polityczne zmiany w otwierającym się XX wieku. Autorka z wielką siłą pokazuje. jak Wołyń duszony w okowach bezwzględnego władztwa carów i jego polscy mieszkańcy dzięki nieprzerwanym związkom historycznym i kulturowym z I Rzeczpospolitą uczestniczyli we wszystkich przełomowych wydarzeniach.

Pomimo niezwykłych wstrząsów i nieszczęść. które naznaczyły dzieje Polski. powieść nie jest przesiąknięta katastrofizmem i duchową klęską. Czytelnika przyciągnie bujny. żywy koloryt. różnorodność i wielostronność fabularnej narracji. Jest to książka pożyteczna i bardzo aktualna. a jednocześnie prawdziwa i piękna. Polska i Polacy. a zwłaszcza młodzież. potrzebują takiej literatury – autentycznej i wiarygodnej”.

Prof. dr hab. Mieczysław Ryba 

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 33


ISBN

9788394828912: Wydawnictwo

Format

27.99: https://woblink.com/ebook/zdrowie-na-wlasne-zyczenie-tom-2-jozef-slonecki-32118u

Cena:


Przewodnik po myśli Carla Gustava Junga

Autor: Henryk Machoń

Przewodnik po myśli Carla Gustava Junga wprowadza w lekturę pism szwajcarskiego psychiatry. wskazując na zawarte w jego myśli sprawy podstawowe. ważne i godne głębszego namysłu. Jednocześnie książka ta ma poprowadzić czytelnika przez prawdziwy gąszcz splątanych zagadnień. centralnych dla koncepcji Junga. lecz także pomniejszych tematów ważnych dla kultury współczesnej; ma także pomóc w odnalezieniu się na płaszczyznach kilku dyscyplin. po których płynnie porusza się twórca psychologii analitycznej w swoich pismach. Przewodnik ma posłużyć najpierw zrozumieniu koncepcji. a następnie pomóc w samodzielnym studiowaniu trudnych. różnorodnych i bardzo obszernych jego dzieł. liczących ponad 13 000 stron. Autorzy wyrażają nadzieję. że książka ta będzie początkiem

49: https://woblink.com/ebook/zamach-stanu-edward-n-luttwak-31830u

Cena:


ISBN

9788372297006: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/srebrne-oczy-five-nights-at-freddy-s-scott-cawthon-kira-breed-wrisley-31891u

Cena: Kira Breed-Wrisleyrynek kapitałowy pdf, neonatologia pdf, metody wielokryterialne, mowa ciała joe navarro, kroniki marsjanskie, bogusław kopka, biologiczne mechanizmy zachowania, gry strategiczne 2 wojna światowa na przeglądarke, idealne dziecko książka, kopyra, historia testy, estj, fakt nie mit, ustawa o ochronie konkurencji i konsumentów komentarz, małgorzata węgierska, bóg urojony audiobook, prus opowiadania, książka pdf, zadania z fizyki z rozwiązaniami studia pdf, simon sinek zaczynaj od dlaczego, rayas, obróbka ubytkowa pdf, oto jest kasia do wydruku…