La Comtesse de Cagliostro

Autor: Maurice Leblanc

La séduisante belle femme. qui est la fille du majestueux comte Cagliostro et qui posséde des nombreaux secrets de son père. adore les toutes sortes des aventures. Pendant cette chasse aux aventures elle est jointe par Arsène Lupin – un filou génial. un gentleman-cambrioleur. Tout sera allé bien. s’il n’était tombé amoureaux…

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Dla Ciebie płonę

Autor: Abbi Glines

Namiętna dziewczyna i dwóch niebezpiecznych mężczyzn… Czy w świecie mafii miłość jest możliwa? Samolubna i bogata Nan ma wszystko oprócz wytęsknionej miłości. Jedyny facet. którego naprawdę kochała. wybrał jej przyrodnią siostrę Harlow… Poznając Majora. ma nadzieję. że to miłość na całe życie. Niestety. mężczyzna nie może i nie potrafi zaangażować się w trwały związek. Nan go intryguje. ale jest dla niego tylko źródłem informacji o psychopatycznym szefie mafii narkotykowej. Major nie może jej pokochać. musi ją wykorzystać… Rozczarowana dziewczyna wyjeżdża na szalony weekend do Vegas. Tam poznaje tajemniczego Gannona. Zafascynowana jego siłą i agresywną namiętnością. zaczyna wierzyć. że tym razem znalazła swoje szczęście. Jak potoczą się dalsze losy Nan? Którego z mężczyzn wybierze?

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 29.9


30722

9.9: https://woblink.com/ebook/jak-zatrudniac-pracownikow-tymczasowych-po-zmianach-od-1-czerwca-2017-r-monika-fraczek-30722u

1

:

Cena:


Donald Trump

Autor: David Cay Johnston

Donald Trump. Jak on to zrobił? to efekt ponad trzydziestoletniego śledztwa dziennikarskiego. fascynujący obraz wpływów i metod działania kontrowersyjnego przedsiębiorcy i celebryty.Czego nauczył się od dziadka. nielegalnego imigranta z Niemiec. który wzbogacił się na budowaniu burdeli w czasach gorączki złota? Czy zostałby potentatem na rynku nieruchomości. gdyby nie współpraca z mafią i zatrudniani na czarno Polacy? Dlaczego dzwonił do magazynów plotkarskich. opowiadając o swoim nieistniejącym romansie z Carlą Bruni? Czemu hodował kozy na polu golfowym? Czy naprawdę jest miliarderem?

Wydawnictwo: Krytyka polityczna

Cena: 34.9


Niki i Tesla. Laboratorium pod napięciem (PDF)

Autor: „Science Bob” Pflugfelder

Niki i Tesla to seria książeczek o sympatycznym rodzeństwie. które ma talent do eksperymentów naukowych i pakowania się w wielkie kłopoty!

Opuszczony dom na końcu ulicy. Tajemnicza dziewczyna w oknie na piętrze. Podejrzany czarny samochód podążający za bohaterami. Kiedy Niki i Tesla Holt zostają wysłani na wakacje do swojego ekscentrycznego wujka. nieoczekiwanie odkrywają. że w okolicy roi się od sekretów. Co tam się dzieje? Aby rozwiązać zagadkę (i ocalić skórę). rodzeństwo będzie musiało wykorzystać przedmioty codziennego użytku do stworzenia elektromagnesu. wyrzutni rakietowej i innych szalonych wynalazków – instrukcje ich budowy znajdziesz w książce. więc ty także możesz je zbudować!

Wydawnictwo: RM

Cena: 24izabela urbaniak-mastalerz, iniekcja podskórna skrót, jarosław duś, boski lekarz anthony william, wojciech bęben, mirosław bochenek umk, standard w pielęgniarstwie, biochemia harpera pdf, masaż klasyczny pdf, geometria sprawdzian klasa 4, kk 197, książki wojciecha cejrowskiego, 16 typów osobowości junga, hrabia monte christo ksiazka, drach szczepan twardoch, predykator, dama paxtona agnieszka siepielska pdf…