Zarządzanie milenialsami

Autor: Chip Espinoza

Roszczeniowi. leniwi. niecierpliwi i nielojalni – milenialsi nie cieszą się popularnością wśród pracodawców. Stopniowo przejmują jednak rynek pracy i już niedługo stanowić będą najliczniejszą grupę pracowników na świecie. Już niebawem szefowie staną więc przed wyborem: dogadać się z milenialsami albo co kilka miesięcy otwierać nowe rekrutacje w oczekiwaniu na pokolenie myślące podobnie do nich. które może nigdy nie nadejść.

Zarządzanie milenialsami to drugie wydanie klasycznej pozycji Espinozy i Ukleji. Korzystając z literatury. kontaktów z firmami oraz własnych. poszerzonych badań autorzy pokazują. że problem może nie tkwić w milenialsach. lecz w menedżerach i tym. w jaki sposób podchodzą do pracowników.

45: https://woblink.com/ebook/historia-izraela-shapira-anita-135586u

Zobaczyli za dużo

Autor: Gibbons Alan

John bardzo stara się trzymać z dala od kłopotów i zostawić trudną przeszłość za sobą. Zaczyna wszystko od nowa. W jego życiu pojawia się atrakcyjna i tajemnicza Ceri James. Ich spotkanie jest jednak dalekie od romantycznej randki. o której John marzył. Nie tylko są świadkami śmiertelnej strzelaniny. ale także nagrywają całe zdarzenie. Zaczyna się ucieczka przed bezwzględnymi mordercami. Dlaczego John nie zadzwonił na policję? W szaleńczym pościgu najważniejsze jest. komu możesz zaufać.

Wciągający i emocjonujący thriller. w którym każda rozwiązana tajemnica odsłania kolejną. Alan Gibbons jest jednym z najbardziej uznanych autorów young adults i kolejny raz tworzy powieść. od której nie sposób się oderwać.

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Algorytmy i struktury danych

Autor: Lech Banachowski

Jądrem informatyki jest algorytmika. a najważniejszym elementem procesu tworzenia dobrego programu komputerowego jest właściwy dobór algorytmów i struktur danych – szczególnie pod kątem ich wydajności.

Algorytmy i struktury danych są tematem jednego z podstawowych przedmiotów wykładanych na każdych studiach informatycznych. Książka została sprawdzona dydaktyczne na zajęciach prowadzonych ze studentami informatyki Uniwersytetu Warszawskiego. jak też wielu innych uczelni informatycznych w kraju.

Informacja o autorze/ redaktorze:

Autorzy są informatykami o uznanym w świecie dorobku naukowym. edukacyjnym i popularyzatorskim. W latach osiemdziesiątych XX wieku tworzyli podwaliny algorytmiki w Uniwersytecie

34.9: https://woblink.com/ebook/pulapka-nadopiekunczosci-julie-lythcott-haims-135837u

inwentaryzacja krok po kroku, tomasz dzieciątkowski, co czuje pies, felix net i nika oraz koniec świata jaki znamy, zła droga, ruthless people pdf, w kręgach władzy mróz, rozprawka z fragmentem pana tadeusza, o północy w czarnobylu, podstawy dydaktyki ogólnej kupisiewicz, małgorzata zięba, zawód tester radosław smilgin pdf, książki download, zwarcia w systemach elektroenergetycznych, gta vice city posiadłości, ebook kolejne 365 dni, jaś i małgosia opowiadanie, galus chemia, zachowanie prozdrowotne, książki fantasy 2019, nielegalni vincent v. severski…