Stało się Słowo

Autor: Grzegorz Ryś

Czy Bóg mówi do nas w świecie. w którym zło zwycięża i nic już nie ma sensu? Ani praca. ani rodzina. ani miłość? Skoro Bóg przedstawia nam się imieniem „Jestem”. mamy ochotę Mu powiedzieć: „udowodnij”.

Imię „Jestem” oznacza obietnicę. A obietnica to słowo kluczowe dla wiary.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 18.99


Zarządzanie milenialsami

Autor: Chip Espinoza

Roszczeniowi. leniwi. niecierpliwi i nielojalni – milenialsi nie cieszą się popularnością wśród pracodawców. Stopniowo przejmują jednak rynek pracy i już niedługo stanowić będą najliczniejszą grupę pracowników na świecie. Już niebawem szefowie staną więc przed wyborem: dogadać się z milenialsami albo co kilka miesięcy otwierać nowe rekrutacje w oczekiwaniu na pokolenie myślące podobnie do nich. które może nigdy nie nadejść.

Zarządzanie milenialsami to drugie wydanie klasycznej pozycji Espinozy i Ukleji. Korzystając z literatury. kontaktów z firmami oraz własnych. poszerzonych badań autorzy pokazują. że problem może nie tkwić w milenialsach. lecz w menedżerach i tym. w jaki sposób podchodzą do pracowników.

<

45: https://woblink.com/ebook/historia-izraela-shapira-anita-135586u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/129204/epub

1:

:

Cena:krzyzówki dla dzieci, chomikuj olga tokarczuk, tylko rosja, minecraft poradnik crafting, arthur schopenhauer świat jako wola i przedstawienie, opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek pdf, sennik liczba 20, podejdź bliżej, rachunkowość finansowa książka, co słonko widziało maria konopnicka, księga ziół, opieka nad osobami przewlekle chorymi w wieku podeszłym i niesamodzielnymi pdf, kamienie na szaniec ksiązka, mgły toskanii, mnich bartoś, adam bede…